47 عملیات امداد و نجات در مناطق متاثر از سیل و آبگرفتی / ادامه جستجوی مفقودین سیل چالوس

47 عملیات امداد و نجات در مناطق متاثر از سیل و آبگرفتی / ادامه جستجوی مفقودین سیل چالوس

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به انجام 47 عملیات امداد و نجات توسط نجاتگران این جمعیت در مناطق متاثر از سیل و آبگرفتی گفت: عملیات جست وجوی مفقودین در چالوس کماکان ادامه دارد.

به گزارش وبگردی ؛ بابک محمودی اظهار داشت: از لحظه وقوع سیل و آبگرفتگی از 24 تا 28 خرداد ماه 1403، در 6 استان متاثر از سیل و آبگرفتگی از جمله آذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان شمالی، گلستان و مازندران طی 47 مورد عملیات امداد و نجات نجاتگران هلال احمر به 288 نفر امدادرسانی کردند.

وی افزود: نجاتگران هلال احمر در این مدت 52 نفر را به مناطق امن منتقل کرده، آب 37 باب منزل مسکونی را تخلیه کرده و 3 نفر اسکان اضطراری دادند.

وی ادامه داد: متاسفانه 2 نفر از هموطنان در منطقه چالوس جان خود را از دست دادند و همچنین عملیات جست و جو برای پیدا کردن یک نفر مفقودی توسط نجاتگران هلال احمر کماکان ادامه دارد.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان امداد و نجات، بابک محمودی تصریح کرد: در این مدت 50 قرص نان، 20 بسته غذایی و 48 قوطی کنسرو جات در بین متاثرین از سیل و آبگرفتگی توزیع شد.

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور اضافه کرد: تعداد 79تیم عملیاتی متشکل از 263 امدادگر و نجاتگر در این 6 استان به متاثرین از سیل و آبگرفتی خدمات امدادی ارایه دادند.

پایان خبر وبگردی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "47 عملیات امداد و نجات در مناطق متاثر از سیل و آبگرفتی / ادامه جستجوی مفقودین سیل چالوس" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "47 عملیات امداد و نجات در مناطق متاثر از سیل و آبگرفتی / ادامه جستجوی مفقودین سیل چالوس"، کلیک کنید.