۱۳ درصد جرائم خراسان شمالی مربوط به سرقت است

۱۳ درصد جرائم خراسان شمالی مربوط به سرقت است

وبگردی/خراسان شمالی دادستان بجنورد گفت: ۱۳ درصد از جرائم اتفاق افتاده در خراسان شمالی مربوط به سرقت است.

سید جواد ایلالی در نشست خبری که ششم تیرماه برگزار شد، اظهار کرد: ۶۲ درصد جرائم استان مربوط به ۱۰ عنوان است که ۵۰ درصد از این عناوین مجرمانه مستقیم مربوط به جرائم مالی است.

وی افزود: ۱۰۰ درصد سارقان ساده در استان معتاد هستند. ۵۸ هزار پرونده کیفری که در سال گذشته وارد دادسرا و دادگاه‌های استان شده است ۱۳ درصد مربوط به سرقت است.

ایلالی در ادامه بیان کرد: از تاریخ ۲۵ اسفندماه سال گذشته تا ۱۵ فروردین ماه سال ۲۲ نفر در استان به علت بروز تصادفات جان خود را از دست داده‌اند که ۱۵ نفر از این تعداد مربوط به ۴۵ کیلومتر در محور بجنورد به جنگل گلستان است که دو طرفه بوده است.

وی تاکید کرد: متاسفانه بسیاری از جرائمی که در این استان رخ می دهد به علت نبود زیرساخت‌هاست و باید این امر مورد توجه مسئولان قرار گیرد تا به دنبال آن اشتغال زایی و درآمد ایجاد شود.

این مقام‌مسئول گفت: سرمایه گذاران و تولیدکنندگان باید مورد حمایت همه مسئولان قرار گیرند تا تولید ایجاد شود و ادامه یابد و به دنبال آن شغل ایجاد شود.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه مباحث فقر به ضعف اقتصادی باز می‌گردد باز  خیران بیشتری پای کار آیند و از خانواده‌های زندانیان حمایت کنند. ۳۸۵ خانواده زندانی در زندان‌های استان هستند که کمک به خانواده‌های آن‌ها از طریق خیران انجام می‌شود.

پایان خبر وبگردی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۱۳ درصد جرائم خراسان شمالی مربوط به سرقت است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۱۳ درصد جرائم خراسان شمالی مربوط به سرقت است"، کلیک کنید.