کتایب سید الشهداء: دور جدید عملیات مقاومت اسلامی عراق در راه است

کتایب سید الشهداء: دور جدید عملیات مقاومت اسلامی عراق در راه است

دبیرکل کتایب سید الشهداء عراق در سخنانی از آغاز مرحله جدید عملیات مقاومت اسلامی این کشور علیه اهداف آمریکایی و صهیونیستی طی روزهای آتی خبر داد.

به گزارش وبگردی، «ابو آلاء الولایی» دبیرکل کتایب سید الشهداء عراق در این باره اعلام کرد: «مرحله سوم فعالیت مقاومت اسلامی عراق به زودی آغاز می شود و دشمن از سلاح های پیشرفته ای که مورد استفاده قرار می دهیم، غافلگیر خواهد شد.»

طبق گزارش رسانه های عراق، او در ادامه افزود: «عملیات طوفان الاقصی شکست و خواری دشمن را به همگان نشان داد.»

این رهبر مقاومت اسلامی عراق اظهار داشت: «علیرغم فشارهای سیاسی و تمامی تهدیداتی که دشمن از طریق واسطه ها برای مقاومت اسلامی عراق فرستاده، ما قاطعانه به عملیات های خود ادامه می دهیم.»

ابو آلاء الولایی در پایان گفت: «نشانه های تحقق وعده الهی مبنی بر پیروزی آشکار شده است.»

مقاومت اسلامی عراق نیز در مقابل جنایات روزافزون صهیونیست ها علیه ملت فلسطین ساکن ننشست و از هفدهم اکتبر پشتیبانی خود از ملت و مقاومت فلسطین را با هدف قرار دادن چند پایگاه اشغالگران آمریکا در عراق و سوریه آغاز کرد و به دیگر جبهه های داغ علیه رژیم اشغالگر و آمریکا ملحق شد تا جبهه جدیدی علیه دشمن آمریکایی – صهیونیستی در منطقه گشوده و دشمن بیش از پیش سردرگم شود.

در مرحله نخست عملیات مقاومت اسلامی عراق، حملات به مواضع واشنگتن روز به روز تشدید شد و در مرحله دوم نیز مواضع رژیم صهیونیستی هدف رزمندگان عراقی قرار گرفتند.

مقاومت اسلامی عراق پیشتر تاکید کرده بود که تا زمان توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی در نوار غزه با همدستی آمریکایی ها، به عملیات های خود ادامه خواهد داد.

پایان خبر وبگردی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کتایب سید الشهداء: دور جدید عملیات مقاومت اسلامی عراق در راه است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کتایب سید الشهداء: دور جدید عملیات مقاومت اسلامی عراق در راه است"، کلیک کنید.