چند روز با رییسی در یکی از هتل های کاظمین محبوس شده بودیم

چند روز با رییسی در یکی از هتل های کاظمین محبوس شده بودیم

آفتاب نیوز :

محمدمهدی اسماعیلی، گفت: ولادت امام رضا (ع) را تبریک و پرواز آسمانی خادم الرضا (ع) که در هر کسوتی بودند افتخار خود را خدمت به آستان قدس رضوی اعلام می کردند و سایر برادران عزیزمان را خدمت هموطنان و خانواده های آنان تبریک و تسلیت عرض می کنم.

وی افزود: مردم ایران در دوره ریاست جمهوری ایشان این فرصت را داشتند تا با شخصیتی مجاهد، مهربان، متواضع و صادق آشنا شوند. مردم می دانستند او صادق الوعد است و به شدت متعبد و ولایی بود. خودش را در نظام امت و امامت فدایی تلقی می کرد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، تصریح کرد: اولین بار با ایشان که معاون اول قوه قضاییه بودند؛ عید سال 1387 به عراق رفتیم و به دلیل شرایط موجود تا ایلام را با هواپیما و بعد از آن را با اتوبوس رفتیم که با درگیری های داخلی عراق مصادف شده بود و چند روزی را در هتلی در کاظمین محبوس شده بودیم.

وی با بیان اینکه آشنایی ما در دوره آستان قدس رضوی هم ادامه داشت و تا روزی که به شهادت رسیدند همراهشان بودم، گفت: تمام هشت، 9 سال اخیر بیشترین اسمی که در خانواده ما هم تکرار شده بود نام آیت الله رییسی بود. چیزی که بیش از همکاری وجود داشت ارادت بود، ارادت کوچکتر به بزرگتر به دلیل صفات ممتازی که ایشان داشتند و علاقه ای ذاتی به وجود آمده بود، در این دوره طولانی هیچگاه فعل مذمومی از ایشان ندیدم و جمله ای که گفته می شود «از او جز خوبی ندیدم» را با تمام وجود انشاالله در نماز ایشان خواهم گفت.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد آخرین دیدار خود با شهید خدمت، بیان کرد: آخرین دیدار رسمی ما مربوط به شورای عالی فضای مجازی بود که ایشان برای اقدامات انجام شده در نمایشگاه کتاب تشکر کردند و ابراز لطف زیادی داشتند.

وزیر فرهنگ گفت: از کمیسیون فرهنگی دولت با عجله آمدم تا از دستاورد های نمایشگاه کتاب به رییس جمهور گزارشی ارایه دهم که گفته شد بالگرد رییس جمهور در دسترس نیست همان لحظه احساس کردم توانم به نصف کاهش یافت.

وی افزود: پس از آن به تبریز رفتیم و تا صبح پیگیر مساله بودیم و صبح جزء گروه های اولی بودیم که به محل وقوع حادثه رسیدیم.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اسماعیلی ادامه داد: بهره دنیوی این آشنایی که با زیارت حرم امام حسین (ع) و کاظمین (ع) شروع شده بود امروز در کوه های ورزقان تمام شد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در پایان تاکید کرد: آیت الله رییسی شخصیتی کاملا اخلاقی بود. در انتخابات سال 1396 و 1400 همراه ایشان بودن در انتخابات که بازار گرم رقابت و وعده دادن است در مناظره اول که برگزار شد برخی گفتند، چون آقای رییسی حرف تند نزدند مورد استقبال قرار نمی گیرند حتی صحبت های دیگران را به شکلی کاملا محترمانه پاسخ می دادند و من هم گفتم ایشان اخلاق محور هستند و باید چنین توقعی از ایشان داشته باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چند روز با رییسی در یکی از هتل های کاظمین محبوس شده بودیم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چند روز با رییسی در یکی از هتل های کاظمین محبوس شده بودیم"، کلیک کنید.