پیش بینی هوای تهران طی 5 روز آینده

پیش بینی هوای تهران طی 5 روز آینده

به گزارش وبگردی، اداره کل هواشناسی استان تهران از ادامه بارش باران و افزایش دما تا اواسط هفته آتی خبر داد.

وبگردی در خبری نوشت: برپایه بررسی نقشه های پیشیابی و تحلیل الگوهای همدیدی، آسمان تهران طی 5 روز آینده، کمی ابری تا نیمه ابری و در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود.

گاهی رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید (به ویژه بخش های شمالی و ارتفاعات) و در مناطق مستعد بارش تگرگ برای امروز (3 خرداد) پیش بینی می شود. همچنین وزش باد شدید لحظه ای و خیزش گرد و خاک در نیمه جنوبی استان مورد انتظار است.

از روز جمعه تا دوشنبه (4 تا 7 خرداد) با نفوذ و فعالیت سامانه بارشی دیگری در سطح استان تهران به ویژه روزهای شنبه و یکشنبه (5 و 6 خرداد) در ساعات عصر تا شب، بارش باران، گاهی رگبار، رعد و برق، ورزش باد شدید و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش بینی می شود. همچنین ورزش باد شدید تا خیلی شدید و خیزش گرد و خاک در بخش های جنوبی استان طی روزهای شنبه و یکشنبه پیش بینی می شود.

روند افزایش نسبی دمای روزانه در بیشتر مناطق استان از روز پنج شنبه (3 خرداد) تا دوشنبه (7 خرداد) در بیشتر مناطق استان مورد انتظار است.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران فردا (4 خرداد ماه) صاف، در بعضی از ساعت ها افزایش ابر، افزایش ابر و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای 16 و حداکثر دمای 26 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. همچنین آسمان روز شنبه (5 خرداد) قسمت ابری تا نیمه ابری، به تدریج افزایش ابر در بعضی ساعت ها، بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و ورزش باد شدید با حداقل دمای 15 و حداکثر دمای 26 درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

ورامین با بیشینه دمای 32 درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران طی 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی هوای تهران طی 5 روز آینده" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی هوای تهران طی 5 روز آینده"، کلیک کنید.