پزشکیان: حمایت از مقاومت با قدرت تداوم خواهد داشت

پزشکیان: حمایت از مقاومت با قدرت تداوم خواهد داشت

رئیس‌جمهور منتخب در پیامی خطاب به دبیر کل حزب‌الله لبنان نوشت: جنبش های مقاومت اجازه ادامه سیاست های جنایتکارانه رژیم نامشروع صهیونیستی را نخواهند داد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری وبگردی، «مسعود پزشکیان» رئیس‌جمهور منتخب در پیامی خطاب به دبیر کل حزب‌الله لبنان نوشت: با سلام و با تشکر فراوان، پیام ارزشمند و محبت‌آمیز جنابعالی در پی انتخاب اینجانب به عنوان رئیس‌جمهوری اسلامی ایران را دریافت کردم.

در ادامه این پیام آمده است: جمهوری اسلامی ایران همواره پشتیبان مقاومت مردم منطقه در مقابل رژیم نامشروع صهیونیستی بوده است. حمایت از مقاومت ریشه در سیاست‌های اصولی نظام جمهوری اسلامی ایران، آرمان‌های امام راحل(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری دام‌ظله العالی داشته و با قدرت تداوم خواهد داشت.

رئیس‌جمهور منتخب تأکید کرد: اطمینان دارم جنبش‌های مقاومت در منطقه اجازه نخواهند داد این رژیم به سیاست‌های جنگ‌افروزانه و جنایت‌کارانه خود علیه مردم مظلوم فلسطین و دیگر ملت‌های منطقه ادامه دهد.

پزشکیان در این پیام آورده است: از دعاهای خالصانه جنابعالی برای اینجانب سپاسگزارم و از خداوند متعال برای جنابعالی مزید عزت و سرافرازی، برای مردم لبنان سعادت و پیشرفت و برای مجاهدین قهرمان مقاومت نصرت الهی مسئلت می‌کنم.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پزشکیان: حمایت از مقاومت با قدرت تداوم خواهد داشت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پزشکیان: حمایت از مقاومت با قدرت تداوم خواهد داشت"، کلیک کنید.