پرافتخارترین تیم جهان مغلوب کوبا شد/ صعود یک پله ای والیبال ایران

پرافتخارترین تیم جهان مغلوب کوبا شد/ صعود یک پله ای والیبال ایران

آفتاب نیوز :

 

به گزارش وبگردی، ششمین دوره مسابقات والیبال لیگ ملت ها در گروه مردان روز سه شنبه یکم خردادماه 1403 در کشور های برزیل و ترکیه آغاز شد.

در هفته اول که مسابقات از یکم تا ششم خرداد پیگیری می شود تیم های برزیل، صربستان، ایتالیا، ایران، آرژانتین، کوبا، ژاپن و آلمان در ریودوژانیرو به مصاف یکدیگر می روند و تیم های ترکیه، فرانسه، لهستان، هلند، آمریکا، کانادا، اسلونی و بلغارستان در آنتالیا صف آرایی خواهند کرد.

در نخستین روز این مسابقات چهار دیدار در شهر های ریودوژانیرو برزیل و آنتالیای ترکیه برگزار شد و تیم ملی برزیل پرافتخارترین تیم جهان به رغم میزبانی در اولین دیدار مغلوب کوبا شد.

تیم ملی والیبال ترکیه نیز که نخستین حضور خود در لیگ ملت ها را تجربه می کند در اولین بازی سه بر یک مغلوب کانادا شد و این شکست منجر به صعود یک پلی ای تیم ملی والیبال ایران در رده بندی جهانی شد.

تیم ملی والیبال ایران ساعت 3:30 دقیقه بامداد روز پنج شنبه سوم خرداد در نخستین مسابقه خود به مصاف تیم صربستان می رود.

مردان والیبال ایران در حال حاضر با 207.82 امتیاز در رتبه چهاردهم قرار دارد.

نتایج کامل دیدار های روز نخست لیگ ملت ها به قرار زیر است:

بلغارستان صفر – فرانسه 3 (14 بر 25، 24 بر 26 و 21 بر 25)

ترکیه یک – کانادا 3 (25 بر 17، 23 بر 25، 21 بر 25 و 21 بر 25)

آرژانتین یک – ژاپن 3 (26 بر 24، 22 بر 25، 23 بر 25 و 19 بر 25)

کوبا 3 – برزیل یک (25 بر 23، 27 بر 29، 25 بر 21 و 25 بر 21)

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرافتخارترین تیم جهان مغلوب کوبا شد/ صعود یک پله ای والیبال ایران" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرافتخارترین تیم جهان مغلوب کوبا شد/ صعود یک پله ای والیبال ایران"، کلیک کنید.