پاستورلو: طارمی دوست داشتنی است و زود در اینتر جا می افتد

پاستورلو: طارمی دوست داشتنی است و زود در اینتر جا می افتد

به گزارش خبرگزاری وبگردی؛ فدریکو پاستورلو که اخیراً عکسی از خود و مهدی طارمی در شهر میلان منتشر کرد که نشان می داد مهاجم تیم ملی کشورمان برای نهایی کردن فرایند پیوستنش به اینتر به کشور ایتالیا سفر کرده است؛ از مهاجم چند فصل اخیر پورتو تمجید کرد. طارمی 31 ساله پس از چهار سال حضور موفق در پورتو به عنوان بازیکن آزاد به نراتزوری خواهد پیوست. طرفین از ماه ها پیش با یکدیگر به توافق رسیده اند و طارمی با قراردادی دو ساله با قابلیت تمدید برای سال سوم به اینتر خواهد پیوست و گفته می شود دستمزدش هم 3.5 میلیون یورو در سال خواهد بود.

به نقل از وبگردی فدریکو پاستورلو در خصوص خرید جدید اینتری ها گفت: طارمی بی صبرانه منتظر شروع کارش در اینتر است. او ماه ها پیش انتخاب خود را انجام داد. طارمی یکی از موکلین من نیست، من فقط به عنوان واسطه، انتقال او را تسهیل کردم اما با مهدی وقت گذراندم و باید بگویم او پسری دوست داشتنی است. طارمی در اینتر خیلی خوب جا خواهد افتاد و مطمین هستم که هواداران از داشتن او بسیار خوشحال خواهند بود.

طارمی که فصل اخیر در 35 بازی برای پورتو به میدان رفت و آمار 11 گل زده و 7 پاس گل را از خود برجای گذاشت، در مجموع در 182 بازی برای پورتو به میدان رفت و آمار 91 گل زده و 56 پاس گل را از خود به ثبت رساند.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در این مدت به پورتو برای کسب هفت جام مختلف از جمله یک قهرمانی در لیگ برتر پرتغال و سه قهرمانی در جام حذفی پرتغال کمک کرد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاستورلو: طارمی دوست داشتنی است و زود در اینتر جا می افتد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاستورلو: طارمی دوست داشتنی است و زود در اینتر جا می افتد"، کلیک کنید.