ورزشگاه تختی آماده برگزاری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال نیست

ورزشگاه تختی آماده برگزاری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال نیست

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: ورزشگاه تختی برای برگزاری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال هنوز آماده نیست و نیاز به تامین اعتبارات داریم تا ظرف ۲ ماه آینده بتوانیم برای برگزاری لیگ آماده کنیم.

علی جوادی در گفت‌وگو با وبگردی، درباره وضعیت ورزشگاه تختی برای برگزاری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: ورزشگاه تختی برای برگزاری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال هنوز آماده نیست. در حقیقت چمن، نور و اسکوبورد آماده است اما برای تصویربرداران صدا و سما، پیست تارتان آن باید تعویض شود. همچنین گیت ورودی نیز هنوز تکمیل نشده و نیاز به تامین اعتبار دارد تا بتوانیم ظرف ۲ ماه آینده قبل از شروع رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ورزشگاه تختی را آماده کنیم.

بیشتر بخوانید:

او گفت: ورزشگاه تختی در صورت تامین اعتبار برای برگزاری لیگ برتر فوتبال آماده است ولی هنوز نتوانسته‌ایم اعتبارات لازم را برای بازسازی بخش‌های باقی مانده دریافت کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با بیان این که ورزشگاه تختی آمادگی برگزاری رقابت‌های لیگ برتر را ندارد، تصریح کرد: از سازمان برنامه و بودجه و سایر بخش‌ها درخواست اعتبارات کرده‌ایم و پیگیر این مساله هستیم اما هنوز اعتبارات لازم تامین نشده و بدون آن نیز امکان بازسازی سایر بخش‌های ورزشگاه تختی وجود ندارد.

جوادی در پایان افزود: با توجه به قول‌هایی که مسئولان برای تامین اعتبارات ورزشگاه تختی داده‌اند، امیدوارم زودتر اعتبارات به دستمان برسد تا در روند بازسازی با مشکل خاصی مواجه نشویم.

پایان خبر وبگردی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ورزشگاه تختی آماده برگزاری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال نیست" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ورزشگاه تختی آماده برگزاری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال نیست"، کلیک کنید.