هاشمی: تا پایان خط می روی؟/ لبیب: تمام تلاشم را می کنم – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

هاشمی: تا پایان خط می روی؟/ لبیب: تمام تلاشم را می کنم - خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار وبگردی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان عصر امروز دوشنبه ۱۸ تیر ماه به منظور دیدار با علی لبیب دوچرخه سوار المپیکی در فدراسیون دوچرخه سواری حضور یافت.

در این بازدید سیدمحمد شروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و پسندیده مدیرکل حوزه وزارتی و محسن معتمد کیا مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان وی را همراهی کردند.

وزیر ورزش و جوانان بعد از ارائه گزارشی از روند آماده سازی علی لبیب تنها رکابزن ایرانی حاضر در بازیهای المپیک ۲۰۲۴ پاریس این پرسش را مطرح کرد که «وی در المپیک چه نتیجه ای خواهد گرفت و آیا تا پایان خط می روی؟ قطعاً یک رکوردی را ثبت می کنی؟»

لبیب دوچرخه سوار ملی پوش جوان کشورمان بیان داشت: هر کسی در این رشته تخصص خود را دارد. من امیدواریم نتیجه خوبی دراین بازیها بگیرم. نمی توانم پیش بینی کنم اما تلاشم را می کنم تا به نحو احسن این مسابقه را تمام کنم تا برای آینده دوچرخه سواری هم تاثیر مثبتی داشته باشد.

وی بیان داشت: قهرمانان المپیک و رکابزنان حاضر تور فرانسه میانگین سنی شان به زیر ۲۵ سال رسیده. این برای رکابزنان استقامتی و جوان یک انگیزه است. ما روزی ۵ ساعت تمرین می کنیم و همین باعث می شود و همین شرایط باعث می شود تا جوانتر ها بهتر از پس این تمرینات و شرایط بربیایند.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه در خصوص وضعیت تجهیزات این رشته و حمایت های وزارت ورزش از فدراسیون دوچرخه سواری هم بیان داشت: تامین این ابزار جز وظایف ما است و وزارت ورزش این رسالت و وظیفه را دارد تاببه فدراسیون هایش کمک کند و ما این اتفاق را رقم زده ایم و باید پیگیری هایی که فدراسیون ها از جمله فدراسیون دوچرخه سواری انجام دهند تا هر چه سریعتر این تجهیزات در اختیارشان قرار بگیرد. آنچه صورت گرفته این است که الان فدراسیون ده دستگاه دوچرخه سواری خرید کرده است.

رسول اسدی رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشورمان در ادامه پیرامون تامین این تجهیزات و تعداد آنها هم گزارشی ارائه کرد و گفت: شرایطی ایجاد شد که بتوانیم تجهیزات مان را نوسازی کنیم و این میسر نمی شد جز با حمایت های وزارت ورزش و جوانان. ما در این مدت ۱۰ دوچرخه جدید برای مرکز سنجش، تجهیزات کامل و دوچرخه برای رکابزن المپیکی به همراه هشت دوچرخه از سوی اسپانسر به مجموعه ما اضافه شده که همه آنها از بالاترین کیفیت برخوردار هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هاشمی: تا پایان خط می روی؟/ لبیب: تمام تلاشم را می کنم – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هاشمی: تا پایان خط می روی؟/ لبیب: تمام تلاشم را می کنم – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.