موقعیتی به نفت ندادیم / مالکیت توپ با ما بود – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

موقعیتی به نفت ندادیم / مالکیت توپ با ما بود - خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار وبگردی، حمید مطهری شنبه شب پس از پیروزی خارج از خانه تیمش در برابر صنعت نفت آبادان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: ابتدا باید بگویم یکی از جذابیت های لیگ حضور تیم نفت آبادان بود و متاسفم از اینکه تیم خوب و با ریشه، قدیمی و پرطرفدار صنعت نفت آبادان به دسته یک سقوط کرد.

وی گفت: بازیکنانمان از بزرگ تا کوچک نشان دادند می توانند در قامت یک تیم ظاهر شوند و این برای من خیلی مهم بود که در مدت مسوولیتم، تراکتور در قواره یک تیم واقعی ظاهر شود.

وی عنوان کرد: لطف خدا شامل حال ما شد و توانستیم بهترین نتایج را بگیریم، از کادر فنی، پزشکی و رسانه ای تیم و الباقی بزرگواران که برای تراکتور تلاش کردند تشکر می کنم و این برد را به همه بازیکنان و هواداران تقدیم می کنم.

مطهری ادامه داد: در بازی موقعیتی به نفت ندادیم و مالکیت توپ با ما بود و خیلی خوب بازی را کنترل کردیم و هر جا که می خواستیم خودمان ریتم بازی را تغییر می دادیم و در مجموع یک فوتبال فوق العاده را ارایه دادیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره حضورش در تراکتور در فصل آینده، تصریح کرد: ما درگیر بازی های باقی مانده بودیم و باید نشست داشته باشیم و ببینیم نتیجه چه خواهد شد.

مطهری اظهار کرد: امسال برای تراکتور آمارهای خوبی را ثبت کردیم، به عنوان مثال کمترین گل خورده را داشتیم و بالاترین امتیاز را در چند سال اخیر ثبت کردیم، ضمن اینکه از بازیکنان بومی استفاده کردیم و همه این ها را مدیون همدلی تیمی هستیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "موقعیتی به نفت ندادیم / مالکیت توپ با ما بود – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "موقعیتی به نفت ندادیم / مالکیت توپ با ما بود – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.