مشارکت حداکثری در انتخابات پشتوانه نظام است – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

مشارکت حداکثری در انتخابات پشتوانه نظام است - خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار وبگردی، آیت‌الله سیدابوالحسن مهدوی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته اصفهان ضمن تبریک عید قربان و غدیر با اشاره به چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: مشارکت بالا در انتخابات پیش رو منجر به قوی‌تر شدن ایران در عرصه‌های داخلی و خارجی خواهد شد.

وی با بیان اینکه مردم ایران باید با حضور حداکثری خود دشمن را مأیوس کنند، ادامه داد: مشارکت بالا و در ادامه انتخاب اصلح از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، همه باید توجه داشته باشند که انتخابات باید رقابتی رفاقت‌گونه باشد، اما برخی مواقع شاهد تخریب‌هایی هستیم که موجب دوقطبی شدن یک جامعه خواهد شد، انتخاب اصلح نباید موجب دلخوری شود.

امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در خصوص انتخابات فرمودند که ما امین مردم هستیم و اجازه نمی‌دهیم خلاف رأی مردم از صندوق‌ها خارج شود، گفت: باید دقت شود وحدت و انسجام ملی را با حضور در پای صندوق‌های رأی نشان دهیم چرا که دشمن در این صورت مأیوس خواهد شد.

وی تاکید کرد: مشارکت حداکثری در انتخابات پشتوانه نظام است و امیدواریم در این دوره انتخابات ریاست جمهوری حماسه تشییع شهدای خدمت با حماسه مشارکت در انتخابات تکمیل می‌شود.

آیت‌الله مهدوی در ادامه با اشاره به بزرگداشت هفته قوه قضائیه ابراز کرد: عملکرد دستگاه قضائی در استان اصفهان بسیار ارزشمند و موجب امیدافزایی است، بسیاری از پروندهای قدیمی قضائی استان بررسی و مرتفع شده است.

وی در ادامه با اشاره به تقویت تقوا در بین شهروندان گفت: ترک نزاع و حضور در نماز جمعه از راهکارهای تحقق این امر است که باید از سوی همه مسلمانان رعایت شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشارکت حداکثری در انتخابات پشتوانه نظام است – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشارکت حداکثری در انتخابات پشتوانه نظام است – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.