مردم لرستان حضور چشمگیری در پای صندوق‌های رأی داشته باشند – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

مردم لرستان حضور چشمگیری در پای صندوق‌های رأی داشته باشند - خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری وبگردی، حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی به مناسبت برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری، پیامی را صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

خداوند متعال را سپاسگزارم که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون مردم متدین، بصیر و هوشیار ایران با حضور به هنگام خود در عرصه‌های دفاع از انقلاب اسلامی بر شکوه و عظمت اسلام و ایران افزودند و به وظیفه و رسالت خویش عمل کردند.

مردم عزیز ایران به‌عنوان یکی از دو رکن جمهوری اسلامی با برخورداری از معرفت و آگاهی، همیشه در رویدادهای سیاسی و اجتماعی افتخار و عزت را برای کشور عزیزمان به ارمغان آوردند.

روز ۸ تیر، روز تجلی وحدت و انسجام ملت بزرگی است که اندوه سنگین شهادت رئیس‌جمهور شهید حجت‌الاسلام‌والمسلمین رئیسی (ره) و همراهانش را با حماسه حضور در پای صندوق‌های رأی چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری اسلامی برای اقتدار، امنیت و پیشرفت ایران اسلامی رقم خواهند زد.

انتظار می‌رود واجدان شرایط رأی با انتخاب رئیس‌جمهوری با اعتقاد راسخ به مبانی انقلاب اسلامی، حفظ منافع ملت در داخل و خارج از کشور و داشتن حدومرز شفاف با کانون فتنه‌گران و نقشه‌های دشمنان، حرکت و سازندگی کشور را استمرار دهند.

قطعاً انتخاب رئیس‌جمهوری با تعهد، تخصص تجربه، دانایی، توانایی و خستگی‌ناپذیری و ولایت‌مداری و عمل به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی آن هم در تراز رئیس‌جمهور شهید، رئیسی عزیز است که می‌تواند ایران اسلامی را به جایگاهی که شایسته آن است برساند.

ازاین‌رو از عموم مردم متدین و شریف استان لرستان و همه کسانی که دلبسته اسلام و ایران هستند درخواست می‌نمایم با حضور چشمگیر پای صندوق‌های رأی و دعوت از اقشار مختلف به انجام این رسالت خویش در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اسلامی، مردم‌سالاری دینی را محقق سازند تا منتخب مردم با پشتوانه‌ای قوی بتواند آینده‌ای روشن همراه با پیشرفت، معنویت و اخلاق را برای کشور عزیزمان ایران اسلامی رقم بزند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردم لرستان حضور چشمگیری در پای صندوق‌های رأی داشته باشند – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردم لرستان حضور چشمگیری در پای صندوق‌های رأی داشته باشند – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.