مردم خراسان جنوبی در حال خلق حماسه بی نظیر دیگری هستند – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

مردم خراسان جنوبی در حال خلق حماسه بی نظیر دیگری هستند - خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار وبگردی، ناصر ناصری عصر امروز ۱۵ تیر به خبرنگاران گفت: به طور معمول هر دو سال انتخابات در کشور برگزار می‌شود اما ظرف ۴ ماه گذشته ۴ انتخابات را برگزار کردیم که نیاز به انجام هماهنگی برای تأمین خودرو و دیگر امکانات مالی و …دارد.

به گفته وی با همکاری دستگاه‌های اجرایی استان خودروهای مورد نیاز برای اعزام صندوق‌های اخذ رأی به نقاط مختلف استان حتی نقاط صفر مرزی تأمین شد.

وی خاطر نشان کرد: انجام همه این کارها با توجه به محدودیت زمانی، کار سختی است اما با برنامه‌ریزی که در این خصوص شد، کوچک‌ترین کمبود و مشکلی در این باره نداشتیم.

ناصری با بیان این که صندوق‌های اخذ رأی به نقاط روستای و صعب‌العبور هم اعزام شدند، تصریح کرد: در خصوص آموزش دست‌اندرکاران انتخابات و همچنین فناوری اطلاعات اقدامات لازم انجام شد.

مسئول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان با تاکید بر این نکته که مردم خراسان جنوبی در حال خلق حماسه‌ای بی نظیر دیگری هستند، گفت: در آستانه انتخابات همه کارهای عمرانی تعطیل می‌شود و همه اقدامات مورد نیاز در خصوص انتخابات با هم دلی در خراسان جنوبی به نحو احسن انجام شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردم خراسان جنوبی در حال خلق حماسه بی نظیر دیگری هستند – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردم خراسان جنوبی در حال خلق حماسه بی نظیر دیگری هستند – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.