محدودیت های ترافیکی سالگرد ارتحال امام؛ تردد خودروهای سنگین در جاده قدیم قم ممنوع است

محدودیت های ترافیکی سالگرد ارتحال امام؛ تردد خودروهای سنگین در جاده قدیم قم ممنوع است

معاون عملیات پلیس راهور تهران محدودیت های ترافیکی مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را تشریح کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری وبگردی، سرهنگ احسان مومنی معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ درباره محدودیت های ترافیکی مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) گفت: تردد خودروهای سنگین از ساعت 10 شب یکشنبه در جاده قدیم قم مسیر جنوب به شمال و مسیر پلیس راه حسن آباد به سمت شمال ممنوع است و خودروها به سمت جاده چرمشهر هدایت می شوند.

سرهنگ مومنی ادامه داد: در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید رجایی از پل آزادگان ممنوعیت تردد خودروهای سنگین را خواهیم داشت و خودروهای سنگین را به سمت آزادگان شرق و غرب هدایت خواهیم کرد.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: همچنین از میدان نماز اسلام شهر به سمت شرق ممنوعیت تردد خودروهای سنگین را خواهیم داشت و خودروها به سمت جاده وهن آباد هدایت خواهند شد.

وی افزود: همچنین در پل فیروز آباد از جاده ورامین به سمت غرب ممنوعیت تردد خودروهای سنگین را خواهیم داشت.

سرهنگ مومنی گفت: همچنین تمامی موتورها و خودروهای سنگین از شب یکشنبه به مناسبت مراسم ارتحال امام خمینی (ره) ممنوعیت تردد دارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محدودیت های ترافیکی سالگرد ارتحال امام؛ تردد خودروهای سنگین در جاده قدیم قم ممنوع است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محدودیت های ترافیکی سالگرد ارتحال امام؛ تردد خودروهای سنگین در جاده قدیم قم ممنوع است"، کلیک کنید.