لزوم تمرکز بر بهره‌وری از فضای مجازی در حوزه انتخابات – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

لزوم تمرکز بر بهره‌وری از فضای مجازی در حوزه انتخابات - خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار وبگردی، مهدی رمضانی ظهر پنج شنبه در شورای فضای مجازی که با محوریت انتخابات در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد، ضمن تبریک عید سعید قربان و عید غدیرغم، اظهار داشت: انتخابات در همه نظامات سیاسی دنیا موضوعی بسیار ویژه‌ای است و می‌توان گفت انتخابات این دوره، به جهت شهادت آیت‌الله رئیسی و ناتمام ماندن این دولت، مهمترین انتخابات تاریخ نظام جمهوری اسلامی باشد.

طبق اظهارات رئیس ستاد انتخابات استان کردستان، شاید به دلیل اینکه تمرکز دولت سیزدهم بر انجام پروژه‌های راهبردی و زیرساختی بوده سفره مردم هنوز خدمات دولت سیزدهم را حس نکرده است.

رمضانی افزود: اهمیت فضای مجازی بر کسی پوشیده نیست و میزان نفوذ آن در جهت‌دهی افکار عمومی بسیار زیاد است.

وی افزود: با توجه قرار گرفتن در آستانه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ما به تولید محتواهای درست و واقعی نیاز داریم هم از جهت اهمیت مشارکت در انتخابات به عنوان پشتوانه مقبولیت نظام و هم به جهت اینکه از محل این انتخابات اصلح‌ترین فرد بر جایگاه ریاست جمهوری تکیه بزند.

رمضانی فلسفه تشکیل این جلسه را هم‌اندیشی اعضای شورا خواند و گفت: باید با یک تمرکز و دقت ویژه‌تر در انتخابات عمل کنیم تا بتوانیم از محل فضای مجازی بهره‌وری بیشتری در جهت جلب مشارکت مردم داشته باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لزوم تمرکز بر بهره‌وری از فضای مجازی در حوزه انتخابات – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لزوم تمرکز بر بهره‌وری از فضای مجازی در حوزه انتخابات – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.