قلم قرمز عربستانی‌ها روی ۵ ستاره بزرگ

قلم قرمز عربستانی‌ها روی ۵ ستاره بزرگ

۵ بازیکن بزرگ و سرشناس که در تابستان سال قبل راهی لیگ عربستان شدند در تابستان مجبور به ترک این کشور هستند.

به گزارش وبگردی، لیگ عربستان در یکی دو سال اخیر کاملا متحول شده است به طوری که تیم‌های بزرگ فوتبال این کشور با همکاری صندوق سرمایه‌گذاری این کشور ستاره‌های بزرگ فوتبال جهان را با رقم‌های سرسام آور در تابستان سال قبل جذب کردند.

از بازیکنان بزرگی که راهی لیگ عربستان شدند می‌توان اشاره کرد به نیمار، کریستیانو رونالدو، کولیبالی، نوس، ساوویچ، کریم بنزما، ریاض محرز، انگولو کانته، فیرمینو و چندین بازیکن بزرگ دیگر.

اما بعضی از این بازیکنان نتوانسته اند انتظارات را برآورده کنند و به همین خاطر در آستانه خداحافظی با این عربستان هستند و جای آنها را ستاره‌های بزرگ دیگری پر خواهد کرد.

سایت عربی کوره از ۵ بازیکنی سخن به میان آورد که فصل بعد در لیگ عربستان نخواهند بود این در حالی است که رقم‌های بالایی برای جذب این بازیکنان پرداخت شده است.

فیرمینو، دمیرال، فیلیپه ژوتا، سیکو فوفانا و رنان لودی ۵ ستاره بزرگی هستند که کوچ آنها از لیگ عربستان قطعی است و باید دید که باشگاه‌های آنها چه ستاره‌های را جایگزین آنها خواهد کرد.

پایان خبر وبگردی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قلم قرمز عربستانی‌ها روی ۵ ستاره بزرگ" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قلم قرمز عربستانی‌ها روی ۵ ستاره بزرگ"، کلیک کنید.