عکس| سقوط آزاد این بازیکنان در لیگ برتر

آفتاب نیوز :

آنتونی از منچستریونایتد بیشترین افت ارزش را در بین تمامی بازیکنان لیگ برتر به خود اختصاص داده است.

سایت ترانسفرمارکت در جدیدترین به روزرسانی خود اقدام به معرفی بازیکنانی کرده که شاهد بیشترین افت ارزش در قیمت آن ها در بازار نقل و انتقالات در لیگ برتر انگلیس بوده ایم.

آنتونی از منچستریونایتد که فصل ناامیدکننده ای را در ترکیب شیاطین سرخ پشت سر گذاشت، شاهد افت 35 میلیون یورویی ارزش خود بوده است.

آنتونی در 30 آگوست 2022 و با رقم ثابت 95 میلیون یورو به منچستریونایتد پیوست و حالا ارزش او در ترانسفرمارکت، تنها 25 میلیون یورو است!

وسلی فوفانا از چلسی هم با افت 30 میلیون یورویی در ارزش خود از این حیث در جایگاه دوم ایستاده و پیر امیل هویبیرگ از تاتنهام هم با کاهش 27 میلیون یورویی در ارزش خود در رده سوم قرار گرفته است.

اما حضور کوین دی بروین که فصل فوق العاده ای را در ترکیب منچسترسیتی پشت سر گذاشت با افت 20 میلیون یورویی جای تعجب دارد.

ستاره بلژیکی سیتیزن ها با این افت قیمتی بالا، حال ارزش او در ترانسفرمارکت به 50 میلیون یورو رسیده است.

بازیکنانی با بیشترین افت ارزش قیمت در لیگ برتر انگلیس 24-2023

عکس| سقوط آزاد این بازیکنان در لیگ برتر

 

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| سقوط آزاد این بازیکنان در لیگ برتر" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| سقوط آزاد این بازیکنان در لیگ برتر"، کلیک کنید.