عکس | بازگشت قهرمان مردان آهنین به ایران

به گزارش خبرگزاری وبگردی؛ مسابقات جام پوریای ولی در کشور ازبکستان در تاریخ 12 و 13 خرداد و با حضور 15 کشور از سراسر جهان برگزار شد.

رضا قیطاسی، قهرمان قوی ترین مردان ایران که به تازگی عنوان سوم مسابقات جهانی روسیه را نیز بدست اورده است، به عنوان نماینده کشور عزیزمان در این رقابت ها حضور پیدا کرد و توانست برای سومین سال پیاپی قهرمان این دوره از رقابت ها شود.

وی 16 خرداد با استقبال مهدی قراچورلو، نماینده کمیته قوی ترین مردان و دکتر حبیب اللهی، نماینده فدراسیون پرورش اندام به ایران بازگشت.

قیطاسی در خصوص این قهرمانی اظهار داشت: خیلی اذیت شدم و از مسابقه مردان آهنین فرصتی برای ریکاوری نداشتم. سه مسابقه سنگین پشت هم بود و فقط با کمک خدا و دعای مردم توانستم این قهرمانی را کسب کنم. البته وقتی دخترم به من هدیه داد، همه خستگی ام در رفت.

وی افزود: این قهرمانی را به محمود قراچورلو تقدیم می کنم که بابت از دست رفتن قهرمانی روسیه شرمنده او بود.

محمود قراچورلو، رییس کمیته قوی ترین مردان، پس از تبریک کسب این قهرمانی عنوان کرد: تبریک می گویم که رضا سنگ تمام گذاشت و توانست برای سومین بار جام قهرمانی قوی ترین مردان جهان را به کشور عزیزمان بیاورد. این حرکت تکرار نشدنی قیطاسی برای مردم کشورمان بسیار غرورآفرین است و باید به همه ایران بابت این افتخار آفرینی تبریک گفت.

عکس | بازگشت قهرمان مردان آهنین به ایران

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | بازگشت قهرمان مردان آهنین به ایران" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | بازگشت قهرمان مردان آهنین به ایران"، کلیک کنید.