عربستان تلاش های اسراییل را محکوم کرد

عربستان تلاش های اسراییل را محکوم کرد

به گزارش وبگردی وزارت خارجه عربستان با صدور بیانیه ای تلاش های کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) برای درج نام آژانس امدادرسانی و کاریابی سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی (آنروا) در فهرست سازمان های «تروریستی» و هدف قرار دادن فعالیت آن را محکوم کرد.

به نقل از وبگردی در این بیانیه آمده است تلاش های مقامات رژیم صهیونیستی درراستای تضعیف و تروریستی خواندن آژانس «آنروا» تلاش هایی با انگیزه رفع مصونیت از کارکنان این آژانس است که با فعالیت خود در کاهش شدت فاجعه انسانی و درد و رنج مردم فلسطین نقش دارند.

در بیانیه مذکور همچنین آمده است اسراییل به عنوان یک دولت اشغالگر باید به قوانین بین المللی و قوانین بشردوستانه احترام بگذارد و از اقداماتی که مانع از فعالیت سازمان های بین المللی می شود، دست بردارد.

کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) روز چهارشنبه پیش لایحه لغو مصونیت و امتیازات اعطا شده به آژانس امداد و کار سازمان ملل متحد برای آوارگان فلسطینی (آنروا) تصویب کرد.

جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه بیش از 117000 شهید و زخمی فلسطینی برجای گذاشته است که بیشتر آنها زن و کودک هستند.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عربستان تلاش های اسراییل را محکوم کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عربستان تلاش های اسراییل را محکوم کرد"، کلیک کنید.