طرف درست تاریخ بایستید – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

طرف درست تاریخ بایستید - خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری وبگردی، پیرحسین کولیوند در نامه هایی جداگانه به رییس فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر، رییس کمیته بین المللی صلیب سرخ و رهبران جمعیت های ملی سراسر دنیا، با تاکید بر نامه مقام معظم رهبری به دانشجویان آمریکا، نوشت: در برابر جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه سکوت نکنید و طرف درست تاریخ بایستید.

جزییات نامه رییس جمعیت هلال احمر به رییس کمیته، رییس فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر و همچنین رهبران جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر به شرح زیر است:

از طرف جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران مایلم مراتب درود و احترام خود را به سرکار عالی و کارکنان محترم کمیته بین المللی صلیب سرخ ابلاغ نمایم.

به پیوست متن نامه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای؛ رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) خطاب به دانشجویان باوجدان حامی مردم مظلوم فلسطین در دانشگاه های آمریکا و ابراز همدلی و همبستگی ایشان با مردم مظلوم غزه علیه اقدامات غیر انسانی رژیم اشغالگر صهیونیستی ارسال می گردد.

بار دیگر، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با توجه به ادامه جنایات فجیع رژیم اشغالگر در غزه، از کمیته بین المللی صلیب سرخ و سازمان های بشردوستانه بین المللی درخواست دارد همان طور که در نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی آمده است، در طرف درست تاریخ ایستاده و ضمن محکومیت اقدامات ددمنشانه رژیم صهیونیستی، از تمام ظرفیت خود برای جلوگیری از ادامه نقض های فاحش حقوق بین الملل بشردوستانه از سوی اشغالگران استفاده کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طرف درست تاریخ بایستید – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طرف درست تاریخ بایستید – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.