شوک به پرسپولیس؛ اوسمار به ایران برنمی گردد!/رونمایی از مقصد احتمالی مرد برزیلی

شوک به پرسپولیس؛ اوسمار به ایران برنمی گردد!/رونمایی از مقصد احتمالی مرد برزیلی

به گزارش خبرگزاری وبگردی؛ مدیران باشگاه پرسپولیس بعد از آنکه استعفای یحیی گل محمدی را پذیرفتند، در تصمیمی جالب توجه و بعد از شکست در مذاکرات با برانکو ایوانکوویچ، به سراغ همکاری با اوسمار ویرا در نقش سرمربی رفتند و ویرا که 1.5 فصل در نقش دستیار اول یحیی گل محمدی فعالیت می کرد، پذیرفت تا در نقش سرمربی پرسپولیس کارش را پیش ببرد و بررسی عملکرد سرخ پوشان پایتخت در نیم فصل دوم نشان می دهد که اوسمار ویرا توانسته شایستگی های فنی خود را اثبات کند.

به گزارش فوتبال 360، سرخ پوشان پایتخت هر چند در جام حذفی نتوانستند از عنوان قهرمانی شان دفاع کنند اما در لیگ برتر عملکردی خیره کننده داشتند و کسب 38 امتیاز در 15 مسابقه باعث شد تا با سبقت از استقلال، عنوان قهرمانی لیگ بیست وسوم هم به پرسپولیس برسد. ضمن آنکه میانگین 2.53 امتیاز از هر مسابقه در کارنامه اوسمار ویرا ثبت شد که رکوردی بی سابقه در تاریخ لیگ برتر در میان سرمربیانی که حداقل 15 بازی روی نیمکت یک تیم حضور داشتند، محسوب می شود.

تمدید قراردادی که به پایان فصل موکول شد

هواداران پرسپولیس هر چند در روزهای ابتدایی انتخاب اوسمار ویرا نسبت به همکاری با این مربی برزیلی انتقاد داشتند اما رفته رفته شرایط به سود ویرا تغییر کرد و قهرمانی در لیگ بیست وسوم باعث شد تا پرسپولیسی ها خواهان تمدید قرارداد ویرا شوند! در حالی که چند هفته مانده به پایان فصل، مذاکرات برای تمدید قرارداد ویرا آغاز شد اما سرمربی برزیلی سرخ پوشان پایتخت انجام مذاکرات نهایی برای تمدید قراردادش را به پایان فصل موکول کرد.

پاسخ منفی رسمی اوسمار به پیشنهاد پرسپولیسی ها

ویرا بعد از کسب عنوان قهرمانی در لیگ بیست وسوم همراه با تیم پرسپولیس، پیامی مشکوک در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرد و نسبت به دوری اش از خانواده خود واکنش نشان داد. سپس رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس تایید کرد که همسر ویرا دچار بیماری شده و سرمربی برزیلی اعلام کرده بعد از سفر به کشورش، پاسخ نهایی خود را به پیشنهاد تمدید قرارداد با پرسپولیس خواهد داد که حالا گفته می شود ویرا بعد از پایان مهلت تعیین شده، پاسخ منفی خود را به همکاری با ادامه همکاری با سرخ پوشان پایتخت داده است!

توافق با بوریرام؛ بیماری همسر بهانه بود؟

اوسمار ویرا در شرایطی موضوع بیماری همسر خود را به عنوان یکی از دلایل قطع همکاری با پرسپولیس و عدم تمدید قراردادش عنوان کرده که گفته می شود او با پیشنهادی وسوسه انگیز از لیگ تایلند مواجه شده و براساس آخرین خبرها، توافقات نهایی میان ویرا و بوریرام تایلند انجام شده است! بوریرام در فصل اخیر لیگ تایلند موفق به کسب عنوان قهرمانی شد و حالا اوسمار ویرا در حال انجام مذاکرات نهایی برای نشستن روی نیمکت این تیم است تا در فصل آینده بوریرام را در لیگ تایلند و البته لیگ نخبگان آسیا هدایت کند.

آینده مبهم نیمکت پرسپولیس

مدیران باشگاه پرسپولیس در حالی با پاسخ منفی اوسمار ویرا مواجه شده اند که از این پاسخ او شوکه شده اند؛ چرا که پرسپولیسی ها به ادامه همکاری با ویرا دل بسته بودند اما حالا شرایط تغییر کرده و آن ها باید به سراغ استخدام سرمربی جدید بروند. چهره هایی مانند علی دایی و یحیی گل محمدی، مربیان داخلی بدون تیم هستند که نام شان احتمالاً حوالی نیمکت پرسپولیس مطرح خواهد شد اما با توجه به شرایط موجود، به نظر می رسد که اولویت پرسپولیسی ها انتخاب سرمربی خارجی است و باید دید شرایط چگونه پیش می رود و بعد از واکنش ارایه رسمی از سوی مسیولان باشگاه، تصمیم آن ها برای انتخاب جانشین اوسمار چه خواهد بود.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شوک به پرسپولیس؛ اوسمار به ایران برنمی گردد!/رونمایی از مقصد احتمالی مرد برزیلی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شوک به پرسپولیس؛ اوسمار به ایران برنمی گردد!/رونمایی از مقصد احتمالی مرد برزیلی"، کلیک کنید.