شرور ولنجک دستگیر شد – وبگردی

شرور ولنجک دستگیر شد - وبگردی

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری شرور فراری که باعث برهم زدن نظم عمومی شده بود، خبر داد.

به گزارش وبگردی، سرهنگ صادق ضرونی در تشریح جزییات این خبر گفت: به دنبال قدرت نمایی و استفاده از سلاح گرم توسط یکی از اراذل و اوباش به نام منطقه ولنجک در یکی از رستوران های بلوار دانشجو، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران قرار گرفت و آنان با انجام اقدامات فنی و پلیسی هویت و مخفیگاه متهم را مورد شناسایی قرار دادند.

ضرونی با بیان اینکه این فرد با برهم زدن نظم عمومی باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده بود، افزود: متهم قبل از حضور پلیس، از محل متواری شده بود.

وی با بیان اینکه در ادامه هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم دریافت شد، گفت: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی با اجرای یک عملیات منسجم پلیسی، متهم را در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. 

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، گفت: متهم در جریان بازجویی ها به جرم خود مبنی بر درگیری دسته جمعی ،تهدید و ورود به عنف، تخریب خودرو، استفاده از سلاح گرم و سرد و همچنین ایجاد رعب و وحشت اعتراف کرد و هدف از آن را قدرتنمایی دانست.

ضرونی با اشاره به تشکیل پرونده برای شرور دستگیر شده، گفت: این فرد به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی در این خصوص نیز همچنان ادامه دارد.

پایان خبر وبگردی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شرور ولنجک دستگیر شد – وبگردی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شرور ولنجک دستگیر شد – وبگردی"، کلیک کنید.