شب حساس و حیاتی فوتبال گیلان – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

شب حساس و حیاتی فوتبال گیلان - خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار وبگردی، تیم های گیلانی داماش و شهرداری آستارا در هفته پایانی لیگ دسته اول فوتبال ایران امشب از ساعت 20 برای بقا در لیگ به مصاف رقیبان خود خواهند رفت.

در پایان بازی های امشب از بین 3 تیم داماش گیلان، شهرداری آستارا و دریا بابل یک تیم به لیگ دسته دوم فوتبال ایران سقوط می کند.

داماش گیلان هم اکنون با 31 امتیاز در رده شانزدهم و تیم شهرداری بندر آستارا نیز با 33 امتیاز در رده چهاردهم و تیم دریا بابل نیز با 31 امتیاز اما تفاضل گل بهتر نسبت به داماش گیلان در رتبه پانزدهم قرار دارد.

دو تیم گیلانی امشب یکی از شب های مهم و حیاتی فوتبال خود را سپری خواهند کرد، جایی که تیم داماش گیلان در هفته پایانی لیگ دسته اول فوتبال ایران در ورزشگاه شهید عضدی رشت میزبان تیم سایپا است و تیم شهرداری آستارا نیز در گچساران به مصاف نفت و گاز این شهر دیدار می کند.

اما مهمترین مسابقه برای تیم های گیلانی در اردکان برگزار می شود که در آنجا دریا بابل برای جلوگیری از سقوط باید به مصاف چادرملو این شهر برود و به نوعی نگاه فوتبال گیلان را به خود معطوف کند.

با بررسی جدول لیگ دسته اول فوتبال ایران به این نتیجه می رسیم که تیم شهرداری آستارا به دلیل دو امتیاز اختلاف نسبت به دو تیم دیگر از وضعیت بهتری برخوردار است و فقط در صورت شکست و برتری رقبا به لیگ پایین تر سقوط می کند.

تیم فوتبال داماش گیلان در صورت شکست دریا بابل با یک تساوی هم در لیگ باقی می ماند اما پذیرفتن این ریسک که برای تساوی وارد میدان شوند برای داماش بسیار بالاست و لاجوردی پوشان فوتبال گیلان باید حتماً در این مسابقه پیروز شوند و نیم نگاهی به مسابقه اردکان داشته باشند.

حال باید دید که در شب حساس و فوتبالی گیلان آیا هر دو تیم استان در رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایران باقی ماندند یا اینکه یکی از دو تیم به رقابت های دسته دوم فوتبال کشور سقوط می کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شب حساس و حیاتی فوتبال گیلان – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شب حساس و حیاتی فوتبال گیلان – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.