زخمی شدن 10 نظامی صهیونیست در غزه/ تشکیل یگان حفاظت از شهرک های غلاف غزه

زخمی شدن 10 نظامی صهیونیست در غزه/ تشکیل یگان حفاظت از شهرک های غلاف غزه

ارتش رژیم صهیونیستی امروز از زخمی شدن 10 افسر و سرباز دیگر خود در درگیری های 24 ساعت گذشته غزه و تشکیل یک یگان ویژه حفاظت از شهرک های واقع در غلاف غزه خبر داد.

به گزارش وبگردی، ارتش رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه اعتراف کرد که 10 تن از نظامیان آن در درگیری های 24 ساعت گذشته در نوار غزه زخمی شدند.

به این ترتیب تعداد کل زخمی های این ارتش به 3730 افسر و سرباز از زمان آغاز جنگ در هفتم اکتبر گذشته رسید.

از این تعداد 1889 تن در جریان عملیات زمینی این ارتش که 27 اکتبر آغاز شد، زخمی شدند.

طبق اعلام ارتش اشغالگر، 254 افسر و سرباز که در درگیری ها در غزه زخمی شدند، هنوز تحت درمان هستند و برخی از آنها شرایط وخیمی دارند.

همچنین آمار تلفات در ارتش رژیم صهیونیستی از زمان آغاز جنگ علیه نوار غزه به 644 افسر و سرباز رسید.

علاوه بر این، ارتش اشغالگر از تشکیل یک یگان ویژه برای مقابله با آنچه «تروریسم» خوانده می شود و حفاظت از شهرک های واقع در غلاف غزه خبر داد.

گروه های مقاومت فلسطین شهرک های صهیونیست نشین واقع در منطقه غلاف غزه را که بیشتر ساکنان آنها با آغاز عملیات طوفان الاقصی آواره شده و حاضر به بازگشت به آنها نیستند، هدف حملات خود قرار می دهند.

پایان خبر وبگردی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زخمی شدن 10 نظامی صهیونیست در غزه/ تشکیل یگان حفاظت از شهرک های غلاف غزه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زخمی شدن 10 نظامی صهیونیست در غزه/ تشکیل یگان حفاظت از شهرک های غلاف غزه"، کلیک کنید.