دیدگاه والیبالیست ها درباره بازی با ژاپن

دیدگاه والیبالیست ها درباره بازی با ژاپن

ملی پوشان والیبال در مورد دیدار با ژاپن در هفته دوم لیگ ملت ها چه گفتند؟

به گزارش وبگردی، هفته دوم لیگ ملت های والیبال 2024 از سه شنبه، 15 خرداد آغاز می شود و تیم ملی ایران در نخستین دیدار خود از ساعت 13:50 به مصاف ژاپن می رود.

صحبت های حسین خانزاده دریافت کننده قدرتی و محمد ولی زاده مدافع میانی را پیش از دیدار مقابل ژاپن در ادامه بخوانید.

خانزاده: امیداواریم بهترین نتیجه را بگیریم

حسین خانزاده دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال قبل از این دیدار گفت: خداراشکر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم. پرواز سختی تا ژاپن داشتیم اما توانستیم ریکاوری کنیم و به زمان ایده آل خود برگردیم. اکنون هم با تمریناتی که پشت سر می گذاریم امیداوارم بازی خوبی با ژاپن داشته باشیم.

وی در خصوص شناخت از تیم ژاپن افزود: از پارسال با آنها بازی کرده ایم و نسبت به تیم شناخت داریم. هر چند که مقابل آنها باختیم اما بازی خوبی با آنها داشتیم. از آنالیز بازی استفاده می کنیم تا بازی را به نحو احسن به پایان برسانیم و امیدوارم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

ولیزاده: بازی برابر ژاپن سخت است

محمد ولیزاده مدافع میانی تیم ملی والیبال نیز قبل از دیدار با ژاپن گفت: روند تیم با تمریناتی که داشتیم رو به رشد است و امیدواریم که همین شرایط را ادامه دهیم و برای بازی با ژاپن آماده شویم. با شرایطی و تمریناتی که داریم امیدوارم که در هفته دوم خود را نشان دهیم و با کسب نتایج خوبی همراه باشد.

وی در ادامه گفت: بازی با ژاپن سخت است چون آنها به تیم های تراز اول رسیده اند. بازی مقابل این تیم همیشه سخت است اما امیدواریم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

محمد بربست: خوشحالی ام را با پایز تقسیم کردم

محمد بربست قطر پاسور تیم ملی هم در مورد شرایط تیم ملی گفت: تمرینات را به طور مداوم پیگیری می کنیم و امیدوارم در چهار مسابقه پیش رو پیروز شویم.

او در مورد کسب امتیاز مقابل کوبا و بغل گرفتن پایز گرفت: پوین خیلی مهمی بود و آقای پایز هم با من خوشحالی کرد و با هم خوشحالی را تقسیم کردیم.

او در مورد اولین حضورش در تیم ملی والیبال بیان کرد: برای اولین سال است که در اردوی بزرگسالان هستم و تجربه خوبی مخصوصا از بزرگترهای تیم مخصوصا آقای عبادی پور و وادی به دست آورده ام.

پایان خبر وبگردی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدگاه والیبالیست ها درباره بازی با ژاپن" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدگاه والیبالیست ها درباره بازی با ژاپن"، کلیک کنید.