دورخیز زنان کبدی کار ایران برای طلایی شدن

دورخیز زنان کبدی کار ایران برای طلایی شدن

وبگردی/آذربایجان شرقی زنان کبدی کار ایران خود را برای حضور در مسابقات جهانی آماده می کنند.

سومین مرحله اردوی تیم ملی کبدی بانوان جهت آماده سازی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان هندوستان، 9 لغایت 17 خرداد به میزبانی تبریز در حال برگزاری است.

به گزارش وبگردی، در این اردوی یک هفته ای، 28 ملی پوش و 7 کادر فنی حضور دارند که «ثنا عبدی و یاسمن فریدی» به عنوان نمایندگان آذربایجان شرقی در این اردو حضور پیدا کرده اند.

12 کبدی کار از این اردو برای حضور در مسابقات جهانی کبدی هندوستان 2024، انتخاب خواهند شد.

یاسمن فریدی، کبدی کار تبریزی تیم ملی زنان ایران در گفت وگو با وبگردی درباره شرایط تیم ملی اظهار کرد: این سومین دوره از اردوهای تیم ملی است که در راستای حضور در مسابقات جهانی برگزار می شود. میزبانی تبریز عالی است و سطح تمرینات سخت است. 12 نفر برای اعزام به مسابقات جهانی هندوستان اعزام می شود.

هدف تیم ملی در این رقابت ها چیست؟ او گفت: تیم ملی قابلیت کسب نایب قهرمانی یا حتی قهرمانی را هم دارد.

فریدی درباره آخرین وضعیت کبدی آذربایجان شرقی عنوان کرد: زمستان سال گذشته در مسابقات کشوری عنوان سوم را کسب کردیم، شرایط خوب است و از مسیولان و مربیان متشکرم.

آینوش مومنی، دیگر ملی پوش کبدی ایران در رابطه با اردوی تیم ملی به وبگردی گفت: در سومین اردو برای حضور در مسابقات جهانی هستیم و همه برای رقابت های پیش رو تلاش می کنیم.

او درباره اردوی تیم ملی در تبریز گفت: تا امروز عالی بود و از مردم تبریز متشکرم.

او درباره هدف تیم ملی در مسابقات جهانی هندوستان بیان کرد: صددرصد می توانیم روی سکو برویم و در صورت همدلی حتی قهرمان شویم. ایران همیشه مقام کسب کرده و این بار هم این کار را انجام می دهد.

پایان خبر وبگردی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دورخیز زنان کبدی کار ایران برای طلایی شدن" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دورخیز زنان کبدی کار ایران برای طلایی شدن"، کلیک کنید.