دستگیری زوج قاچاقچی با 20 کیلو شیشه در هرمزگان

دستگیری زوج قاچاقچی با 20 کیلو شیشه در هرمزگان

به گزارش وبگردی، سردار علی اکبر جاویدان امروز دوشنبه 21 خرداد، با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میناب با کار اطلاعاتی از فعالیت قاچاقچیان مواد افیونی که اقدام به حمل مواد مخدر در محور میناب به بندرعباس می کردند، مطلع و دستگیری آنان را در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران پلیس با رصد اطلاعاتی و اقدامات تخصصی و گشت زنی هدفمند سوژه مورد نظر را با یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس شناسایی کرده و تحت تعقیب و رصد خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: خودروی قاچاقچیان در یکی از محله های شهرستان در یک عملیات ضربتی توقیف، دو نفر متهم که زن و شوهر بودند دستگیر و در بازرسی از خودرو مقدار دو کیلو و 800 گرم و در بازرسی از منزل آنها 17 کیلو و 700 گرم مجموعا 20 کیلو و 500گرم مواد افیونی از نوع شیشه کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند از خانواده ها خواست، برای برخورد با قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر و ریشه کن کردن اعتیاد که موجب تباهی جوانان و نوجوانان می شود، هرگونه اطلاعات و اخبار در این خصوص را به مرکز فوریت های پلیس 110 و سامانه 128 مبارزه با مواد مخدر اطلاع دهند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری زوج قاچاقچی با 20 کیلو شیشه در هرمزگان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری زوج قاچاقچی با 20 کیلو شیشه در هرمزگان"، کلیک کنید.