حضور 800 هزار نفری مردم در مراسم تشییع شهید آل هاشم در تبریز – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

حضور 800 هزار نفری مردم در مراسم تشییع شهید آل هاشم در تبریز - خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار وبگردی، تراب محمدی عصر پنج شنبه در دیدار روسای اتحادیه های علمای اهل بیت (س) ترکیه با وی افزود: آیت الله ال هاشم یک چهره دینی ممتاز و شخصیت برجسته در استان بود که خالصانه سعی می کرد مشکلات مردم در تمام حوزه ها را در مدت هفت خدمت در کسوت امام جمعه حل کند.

وی ادامه داد: حضور 800 هزار نفری مردم در مراسم تشییع این الله شهید آل هاشم نشان دهنده محبوبیت وی در بین تمام مردم است.

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی ادامه داد: نماینده ولی فقیه مرکز ثقل الفت و مهربانی بین مردم آذربایجان و حبل المتین علاقمندان به نظام جمهوری اسلامی بود و عاشقانه با تمام علایق و گرایش های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی، ارتباط ویژه داشت.

وی بیان کرد: َدر اوایل پیروزی انقلاب اسلامی به خاطر ترور شخصیت های مذهبی و مسیولین از جمله دو امام جمعه در تبریز، نرده و حفاظی جهت جدایی مردم از مسولین در محل نماز جمعه نصب شده بود که با ورود ایشان به تبریز، این نرده ها برچیده شد که نشان از سلوک ویژه مدیریتی وی بود.

محمدی افزود: استاندار فقید آذربایجان شرقی هم در چهار ماه و اندی خدمتش با مردم و در بین مردم بود و مشکلات آنان را شبانه روز پیگیری می کرد.

وی ادامه داد: رییس جمهور فقید هم مردمی و خستگی ناپذیر بود و به تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری شبانه روز به امور کشوری می پرداخت و در سفرهای استانی نیز مشکلات استان ها را پایش و رسیدگی می کرد.

وی اضافه کرد: سانحه پرواز بالگرد ممکن است برای هر کشوری اتفاق بیفتد که در کشور ما هم متاسفانه روی داد و ملت را داغدار کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور 800 هزار نفری مردم در مراسم تشییع شهید آل هاشم در تبریز – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور 800 هزار نفری مردم در مراسم تشییع شهید آل هاشم در تبریز – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.