حضور گسترده اصناف در تجمع بزرگ زنجانی ها در تکریم شهید جمهور – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

حضور گسترده اصناف در تجمع بزرگ زنجانی ها در تکریم شهید جمهور - خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

سجاد مقدمی در گفتگو با خبرنگار وبگردی، گفت: بازاریان و اصناف استان حضور گسترده در تجمع بزرگ زنجانی ها در تکریم شهید جمهور، همراهان شهیدش و تشییع پیکر «شهید قدیمی» خواهند داشت.

وی با تسلیت شهادت شهید دکتر رییسی ریاست جمهوری اسلامی ایران و همراهان، افزود: اصناف و بازاریان زنجان همراه با سایر اقشار در آیین تشییع و تدفین سرگرد شهید قدیمی شرکت خواهند کرد.

رییس اتاق اصناف استان زنجان شرکت در آیین تشییع و خاکسپاری شهید قدیمی را ادعای دین به شهدای خدمت عنوان کرد و افزود: زنجانی ها همواره ثابت کرده اند قدردان ایثار و جانفشانی شهدا هستند.

شهید قدیمی متولد روستای درسجین در ابهر است و طبق برنامه نیز قرار شده پیکر مطهرش پس از تشییع در شهرهای زنجان و ابهر در روستای زادگاهش به خاک سپرده شود.

سرگرد شهید بهروز قدیمی 10 آذرماه سال 1358 در شهرستان ابهر استان زنجان چشم به جهان گشود و 25 شهریور سال 1374 وارد نیروی هوایی ارتش شد.

وی با تخصص الکترومکانیک در پایگاه های شکاری همدان، چابهار، مهرآباد و آشیانه جمهوری اسلامی ایران خدمت کرده بود.

شهید «بهروز قدیمی»، سرگرد نیروی هوایی ارتش بود که به عنوان سرگرد فنی بالگرد، در پرواز حامل رییس جمهور حضور داشت.

سرگرد بهروز قدیمی دارای 720 ساعت پرواز بود.

به همین منظور تجمع بزرگ زنجانی ها در تکریم شهید جمهور، همراهان شهیدش و تشییع پیکر شهید قدیمی فردا با حضور اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور گسترده اصناف در تجمع بزرگ زنجانی ها در تکریم شهید جمهور – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور گسترده اصناف در تجمع بزرگ زنجانی ها در تکریم شهید جمهور – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.