حضور هنرمندان چهارمحال و بختیاری در جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران

حضور هنرمندان چهارمحال و بختیاری در جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران

به گزارش خبرگزاری وبگردی چهارمحال و بختیاری ، شهرام فرجی افزود: مرحله استانی نهمین جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران در بخش حضوری از ۱۴ مرداد با برگزاری بازی‌های ایرانی فیفا ۲۴ و کوییز آغاز می‌شود و استان‌هایی که بتوانند حدنصاب ۲۵۰ شرکت‌کننده را به دست آورند، می‌تواند میزبان این بخش از رقابت‌ها باشند.

وی تصریح کرد: در صورتی که در زمان باقی‌مانده تا پایان مهلت نام‌نویسی در ابتدای مرداد، آمار شرکت‌کنندگان، حدنصاب تعیین شده را به دست آورد، چهارمحال و بختیاری هم شاهد برگزاری این رقابت‌های جذاب خواهد بود.

فرجی ادامه داد: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از استان‌هایی که بتوانند حدنصاب شرکت‌کنندگان بخش حضوری را به دست آورند با اعزام یک گروه متخصص و آماده کردن امکانات سخت‌افزاری حمایت می‌کند.

برترین‌های استانی و جوایز متعدد بنیاد ملی بازی‌های ویدئویی ایران

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: بنیاد ملی بازی‌های ویدئویی ایران جوایز متعددی را برای برگزیدگان مرحله استانی نهمین جام قهرمانان تأمین کرده است و از هر استان برگزارکننده بخش حضوری نیز، ۳ نفر در بازی فیفا و یک نفر در بازی کوییز امکان حضور در مراحل نیمه‌نهایی را خواهند داشت.

فرجی ضرورت تبلیغات و اطلاع‌رسانی عمومی برای جذب بازیکنان استانی در جام نهم را یادآور شد و گفت: این جام فرصتی مناسب برای ایجاد فضای رقابتی سالم، کشف استعدادها، معرفی سرگرمی‌های مناسب به نوجوانان و جوانان و حضور اعضای خانواده‌ها در محیطی پرشور و نشاط است.

۲۰ بازی موبایلی برای حضور خانوادگی در جام قهرمانان

وی همچنین به اجرای نهمین جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی در بخش برخط نیز اشاره کرد و گفت: در این بخش ۲۰ بازی از جمله هومیی، پسرخوانده، ماشین اسپرت ۳، پوکه مبارزان کمپانی، آوردگاه، آمیرزا، کوییز، بزن بهادر، عملیات انهدام، کات آف، ورسز، یکه تاز فوتبال، جدولستان، فوتبالیستارز، تسخیرگران، هشت‌خوان، قصه‌ها و بازی‌های قرآنی برای کودکان در نظر گرفته شده است که می‌تواند همه افراد را در سنین مختلف پوشش دهد.

فرجی یادآور شد: نام‌نویسی در بخش‌های حضوری و برخط نهمین جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی با مراجعه به پایگاه اینترنتی بازیکو به نشانی baazico.ir انجام می‌شود.

گفتنی است، نهمین جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران با شعار «نشاط خانوادگی با بازی ایرانی» برگزار می‌شود که موضوع محوری، تولید محتوای مناسب برای همه اعضای خانواده، حمایت از بازی‌سازهای ایرانی و نمایش ظرفیت‌های صنعت بازی‌های ویدئویی در اشتغال‌زایی، کسب درآمد و ارزآوری برخی از رویکردهای اصلی این دوره از مسابقات را شکل می‌دهد.

در هشتمین دوره بازی‌های ویدئویی ایران که سال گذشته برگزار شد، ۶۵ بازیکن از چهارمحال و بختیاری برای شرکت در مرحله حضوری این رقابت‌ها نام‌نویسی کردند که به دلیل تعیین حدنصاب ۱۰۰ نفره برای برگزاری این جام در استان‌ها و فرصت اندک برای تبلیغ و جذب علاقه‌مندان، استان جایگاه خود را در فهرست استان‌های میزبان جام هشتم از دست داد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور هنرمندان چهارمحال و بختیاری در جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور هنرمندان چهارمحال و بختیاری در جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران"، کلیک کنید.