حذف بوکسور ایران از انتخابی المپیک/ 3 ملی پوش فردا روی رینگ می روند

حذف بوکسور ایران از انتخابی المپیک/ 3 ملی پوش فردا روی رینگ می روند

بوکسور سنگین وزن ایران با باخت مقابل حریف خود، از رقابت های انتخابی المپیک حذف شد.

به گزارش وبگردی، در ادامه رقابت های بوکس انتخابی المپیک که به میزبانی تایلند در حال برگزاری است، بوکسور وزن 90 کیلوگرم ایران در همان مبارزه نخست خود با قبول شکست مقابل حریفی از آمریکا، از گردونه رقابت ها کنار رفت تا نخستین بوکسور حذف شده ایران از این مسابقات باشد.

در مبارزات نوبت عصر امروز (دوشنبه – 7 خرداد 1403)، علی فتحی در وزن 92 کیلوگرم به مصاف جمار تالی از آمریکا رفت که با وجود تلاشی که کرد، نتوانست از پس حریف خود برآید و با آرای داوران بازنده اعلام شد.

ساعاتی قبل و در مبارزات نوبت صبح، میثم قشلاقی بوکسور 80 کیلوگرم ایران در دومین دیدار خود برابر سباستین از دانمارک صاحب برتری شد. قشلاقی در دور سوم به مصاف حریفی از مغولستان خواهد رفت.


صعود “تایسون آسیا” به دور بعد انتخابی المپیک/ قشلاقی به حریف مغول رسید


آخرین مرحله رقابت های بوکس گزینشی المپیک پاریس از روز جمعه (4 خرداد 1403) با حضور بیش از 600 بوکسور در دو بخش زنان و مردان، به میزبانی تایلند و در بانکوک آغاز شد. تیم ملی ایران نیز با 7 بوکسور در این رویداد حضور دارد.

فردا (سه شنبه) نیز در رقابت های نوبت صبح، علی حبیبی نژاد در وزن 63.5 کیلوگرم به مصاف اویر ایبارچه از اسپانیا می رود و کسری طهماسبی نیز در وزن 71 کیلوگرم با لوییس ریچاردسون از بریتانیا مصاف می دهد.

در مبارزات نوبت عصر فردا هم دانیال شه بخش ملی پوش وزن 57 کیلوگرم ایران، در دومین مبارزه هود با انخ خارکو از مغولستان مبارزه می کند تا برای دومین شانس حضور در المپیک را به دست آورد.

پایان خبر وبگردی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حذف بوکسور ایران از انتخابی المپیک/ 3 ملی پوش فردا روی رینگ می روند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حذف بوکسور ایران از انتخابی المپیک/ 3 ملی پوش فردا روی رینگ می روند"، کلیک کنید.