جشنواره خیران مدرسه ساز در سمنان برگزار می شود – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

جشنواره خیران مدرسه ساز در سمنان برگزار می شود - خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

سید جمال وزیری در گفت وگو با خبرنگار وبگردی، از برگزاری بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان سمنان خبر داد و ابراز کرد: این مراسم چهارشنبه 30 خرداد 1403 با حضور جمعی از مسیولان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در این همایش از خیران مدرسه ساز استان سمنان تقدیر می شود، افزود: این مراسم با شعار خیرین مدرسه ساز، پیشران ایران قوی برگزار می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با اشاره به اینکه شعار این مراسم مدرسه سازی تجلی مردمی سازی است، تاکید کرد: با توجه به شعار سال مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی یعنی مردمی سازی اقتصاد، به دنبال راهبردهایی هستیم که بتوانیم مردم را بیشتر در امر مدرسه سازی مشارکت دهیم.

وزیری از برگزاری خوب امتحانات نهایی در استان سمنان خبر داد و افزود: تصحیح اوراق فقط در حوزه معین شده یا مدارس برگزاری آزمون توسط معلمان انجام و پاسخ برگ ها در سامانه ای مرتبط با همین امر بارگذاری می شود.

وی در ادامه گفت: از دبیرانی که بهترین عملکرد را در زمینه تصحیح اوراق داشته باشند با معرفی مدیران مدارس و ادارات شهرستان از سوی مدیرکل استان تجلیل خواهد شد تا در زمینه انگیزه بخشی نیز بتوانیم اقدام خوبی را صورت دهیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جشنواره خیران مدرسه ساز در سمنان برگزار می شود – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جشنواره خیران مدرسه ساز در سمنان برگزار می شود – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.