جزییاتی از پخش آخرین فیلم مهران مدیری در سینما

جزییاتی از پخش آخرین فیلم مهران مدیری در سینما

آفتاب نیوز :

علی اوجی سال گذشته در مقام تهیه کننده متقاضی حضور دو فیلم «ساعت 6 صبح» به کارگردانی مهران مدیری و «تابستان همان سال» به کارگردانی محمود کلاری در چهل ودومین جشنواره فیلم فجر بود، ولی فقط یکی از آن ها یعنی «تابستان همان سال» مجوز حضور در این رویداد را گرفت.

با وجود برخی پیگیری ها فیلم مهران مدیری که یک موضوع ملتهب اجتماعی را روایت کرده، امکان حضور در جشنواره را پیدا نکرد که گفته می شد نیاز به اصلاحاتی داشته است. با این حال «ساعت 6 صبح» این فیلمساز در آخرین روز های اردیبهشت از سازمان سینمایی پروانه نمایش گرفته است.

در این فیلم بازیگرانی چون: سمیرا حسن پور، مهرداد صدیقیان، مونا فرجاد، مهران مدیری، تینو صالحی، سعید زارعی، منصور نصیری، خیام وقار کاشانی، وحید منتظری، محمد حیدری، مهرو نونهالی، رضا کیانی نژاد، ساقی عطایی، رزا ماندنی، نورآرش چارلی، آزاده سیفی، ساغر رجبی، روژان ایرجی، مهسان خداکرمی، میلاد رفاقتی، پوریااصلان، بابک کمانگیر، مریم مشهور، علیرضا اسلام پناه، رکسانامحمدرضا، سارا مری، سیما سرمد، سحر آربین به ایفای نقش پرداختند.

مهران مدیری سال گذشته نقشی کوتاه در فیلم جدید محمود کلاری هم بازی کرده بود که آن فیلم نیز پروانه نمایش گرفته است. «تابستان همان سال» دومین ساخته مجمود کلاری – فیلمبردار سرشناس سینما – است که در جشنواره فجر سال قبل در بخش های متعددی نامزد دریافت جایزه شد و سه سیمرغ بلورین هم گرفت.

در این فیلم علی شادمان، مهرو نونهالی، فریبا نادری، پژمان بازغی و سمیرا حسن پور نیز بازی کرده اند.

پروانه نمایش این دو فیلم در شرایطی در روز های گذشته صادر و ثبت شده است که گیشه سینما ها در ماه های گذشته تحت سلطه کامل فیلم های کمدی بود، اما اکران درام تاریخی «مست عشق» وضعیت سینما ها را تغییر داد و این امیدواری ایجاد شده که نمایش فیلم های غیرکمدی به شرط جذاب بودن می تواند مخاطب را به سینما بکشاند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییاتی از پخش آخرین فیلم مهران مدیری در سینما" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییاتی از پخش آخرین فیلم مهران مدیری در سینما"، کلیک کنید.