جزئیاتی از حمله هوایی دیشب اشغالگران به نبطیه/۵ لبنانی مجروح شدند

جزئیاتی از حمله هوایی دیشب اشغالگران به نبطیه/۵ لبنانی مجروح شدند

به گزارش وبگردی، در پی حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مناطق مسکونی در منطقه النبطیه در جنوب لبنان شماری غی”رنظامی زخمی شدند.

پایگاه خبری النشره لبنان بامداد پنجشنبه گزارش داد که در پی حمله هوایی چهارشنبه شب جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مناطق مسکونی در شهر نبطیه یک ساختمان دو طبقه به طور کامل منهدم شد و به ده‌ها خانه و خودرو نیز خسارت مادی وارد آمد.

به گزارش النشره، این نخستین حمله جنگنده‌های اشغالگران به شهر نبطیه لبنان پس از آغاز جنگ غزه (هفتم اکتبر) از سوی رژیم صهیونیستی به شمار می‌رود.

به گزارش وبگردی، این گزارش می‌افزاید که جنگنده‌های اشغالگران حوالی ساعت ۱۰ شب یک منزل مسکونی دو طبقه در محله المشاع نبطیه را هدف قرار دادند که به طور کامل ویران شد و در پی این حمله مهیب، به ساختمان‌های اطراف و خودروهای مجاور ساختمان خسارت جدی وارد شد و ستونی از دود غلیظ و گردوخاک اطراف منطقه هدف قرار گرفته شده را فرا گرفت.

گزارش‌ها حاکیست که در پی این انفجار، خودروهای آمبولانس وابسته به نیروهای دفاع مدنی و صلیب سرخ در نبطیه به سرعت به محل انفجار اعزام شدند و ۵ تن از مجروحان را به بیمارستان منتقل کردند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزئیاتی از حمله هوایی دیشب اشغالگران به نبطیه/۵ لبنانی مجروح شدند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزئیاتی از حمله هوایی دیشب اشغالگران به نبطیه/۵ لبنانی مجروح شدند"، کلیک کنید.