جذب «سرباز معلم» در آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

جذب «سرباز معلم» در آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با صدور اطلاعیه ای از اخذ مجوز جذب پرسنل وظیفه سال 1403 از ستاد کل نیروهای مسلح خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری وبگردی، آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با صدور اطلاعیه ای از اخذ مجوز جذب پرسنل وظیفه سال 1403 از ستاد کل نیروهای مسلح خبر داد.

در این اطلاعیه که از سوی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران صادر شده؛ آمده است:

با عنایت به اعلام حوزه ستادی مبنی بر اخذ مجوز جذب پرسنل وظیفه سال 1403 از ستاد کل نیروهای مسلح، به اطلاع می رساند متقاضیان می تواند طبق دارا بودن شرایط به آموزش و پرورش منطقه خود واحد امور اداری در خصوص تشکیل پرونده مراجعه کنند.

طبق این اطلاعیه، افراد دارای برگه اعزام به خدمت به تاریخ یکم تیر، مرداد، شهریور و دارای مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس می توانند متقاضی سرباز معلم شوند البته به شرطی که به هیچ عنوان در برگه های اعزام به خدمت آنها نباید وبگردی «غیبت» درج شده باشد.

همچنین رشته های پیراپزشکی به هیچ عنوان اجازه ثبت نام در پرسنل وظیفه را ندارند.

گفتنی است؛ آخرین مهلت تکمیل درخواست، شانزدهم خرداد است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جذب «سرباز معلم» در آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جذب «سرباز معلم» در آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران"، کلیک کنید.