جام جهانی سپک تاکرا| تیم های 2 نفره و 3 نفره ایران فینالیست شدند

جام جهانی سپک تاکرا| تیم های 2 نفره و 3 نفره ایران فینالیست شدند

تیمهای 2 نفره و 3 نفره سپک تاکرای ایران فینالیست جام جهانی در مالزی شدند. 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری وبگردی، تیم های ملی سپک تاکرا ایران در دو بخش دو نفره و سه نفره موفق شدند با شکست حریفان قدم به فینال رقابت های دویژن یک مسابقات جام جهانی مالزی بگذارند.
ملی پوشان کشورمان در بخش دو نفره ابتدا در گروه دوم این رقابت ها در دویژن یک در یک دیدار سخت و فشرده  موفق شدند با غلبه بر تیم های آلمان، عربستان سعودی،فرانسه و پاکستان به عنوان تیم اول به دور بعد صعود کنند و در نهایت در مرحله نیمه نهایی با شکست دو بر صفر نپال که با نتایج 15 بر 13 و 15 بر 11 رقم خود راهی فینال شوند تا روز 4 شنبه دوم خرداد دیدار فینال دویژن یک را برار چین تایپه برگزار کنند.
این نتیجه در حالی رقم خورد که ملی پوشان کشورمان امروز در بخش 3 نفره نیز موفق شدند با غلبه بر بنگلادش به فینال این بخش در رقابت های جام جهانی مالزی راه پیدا کنند.
تیم ملی رگو ایران در مرحله مقدماتی این  رقابت ها موفق شده بود از سد تیم های فرانسه،آلمان و نپال عبور کند و به عنوان تیم اول به مرحله نیمه نهایی دویژن یک راه پیدا کند.
ملی پوشان ایران با ارایه یک بازی روان و خوب موفق شدند با نتایج 15 بر 7 و 15 بر 8 از سد بنگلادش بگذرند.
این تیم چهارشنبه دوم خرداد در دیدار فینال و برای کسب مدال طلا به مصاف چین تایپه ای خواهد رفت که در گروه خودش توانست بر حریفان غلبه کند و به عنوان تیم اول صعود کند، خواهد رفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جام جهانی سپک تاکرا| تیم های 2 نفره و 3 نفره ایران فینالیست شدند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جام جهانی سپک تاکرا| تیم های 2 نفره و 3 نفره ایران فینالیست شدند"، کلیک کنید.