تقدیر امیرعبداللهیان از جمشید ممتاز

تقدیر امیرعبداللهیان از جمشید ممتاز

مراسم تجلیل از تلاش ها و خدمات ارزنده دکتر جمشید ممتاز استاد و حقوقدان برجسته کشور با حضور حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه و معاونین و مدیران بین الملل دستگاه دیپلماسی برگزار شد.

به گزارش وبگردی، حسین امیرعبداللهیان در این مراسم از خدمات و تلاش های برجسته و ارزنده دکتر ممتاز، همچنین تواضع، اخلاق نیک، دانش برتر، وطن پرستی و عرق ملی، دفاع قوی از منافع ملی در صحنه های بین المللی، تسلط به آداب مذاکره و دیپلماسی علاوه بر استاد برجسته بودن دکتر ممتاز در دانشگاه تجلیل و تقدیر کرد.

وزیر امور خارجه خطاب به دکتر ممتاز مشاور دیرین حقوقی وزارت خارجه تاکید کرد: جنابعالی همواره همکاران خود در وزارت خارجه را همچون فرزندان خود دیدید و کمک کردید و دست دوستان ما را در بحران ها و سختی ها و پیچ های عمیق حقوقی گرفتید و کمک ارزشمندی به همکاران ما در انجام ماموریت دیپلماتیک خود کردید. جنابعالی نه یک مشاور برای وزارت امور خارجه، بلکه استاد و راهبر بوده و هستید و ان شاءالله سال های طولانی عمر بابرکت تان استمرار داشته باشد و کشور و همه همکارانم و دانشجویان و دانشگاهیان کشور از وجود جنابعالی بهره مند باشند.

رییس دستگاه دیپلماسی همچنین برای دکتر ممتاز و خانواده محترم ایشان از خدای سبحان بهترین ها را آرزو نمود.

دکتر ممتاز نیز ضمن قدردانی و تشکر صمیمانه از ابراز محبت وزیر، معاونین و مدیران وزارت امور خارجه، فعالیت ها و خدمات خود را انجام وظیفه بعنوان یک ایرانی و خادم این آب و خاک و میهن عزیزمان عنوان کرد.

در پایان این مراسم امیرعبداللهیان به نیابت از همکاران در دستگاه دیپلماسی و دانشگاه لوح تقدیری به دکتر ممتاز تقدیم کرد.

پایان خبر وبگردی 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تقدیر امیرعبداللهیان از جمشید ممتاز" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تقدیر امیرعبداللهیان از جمشید ممتاز"، کلیک کنید.