تامین اعتبارات مورد نیاز راه آهن شهرکرد تا زمان بهره‌برداری – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

تامین اعتبارات مورد نیاز راه آهن شهرکرد تا زمان بهره‌برداری - خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار وبگردی، غلامعلی حیدری شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به نقش راهبردی راه آهن استان و اتصال به شبکه ریلی کشور گفت: یکی از پروژه‌های پیشران و مؤثر در توسعه استان، اتصال به شبکه ریلی کشور است که این پروژه در دولت سیزدهم همیشه مورد تاکید و توجه بوده است.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: پس از انتقال مشکلات راه آهن استان به مرکز، در جلسه اخیر هیأت دولت در خصوص تأمین منابع مالی این پروژه تصمیم گیری شد و مقرر شد از محل تهاتر نفت که یکی از منابع پایدار است، اعتبارات مورد نیاز این پروژه تا زمان تکمیل و بهره برداری از آن، تأمین شود.

وی افزود: بازدید وزاری کشور و اقتصاد از این پروژه و پیگیری‌هایی که از وزیر راه صورت گرفت نقش مؤثری در اخذ این مصوبه داشت؛ اکنون با تزریق اعتبارات مورد نیاز این پروژه حتماً شتاب خواهد گرفت.

حیدری با اشاره به ۱۱ مصوبه هیأت دولت برای توسعه چهارمحال و بختیاری افزود: دولت سیزدهم توجه ویژه و مثال زدنی به استان چهارمحال و بختیاری داشت و دوبار سفر رئیس جمهور شهید به همراه هیأت دولت، حل تنش آبی، فعال شدن پروژه‌های متعدد عمرانی، کاهش نرخ بیکاری و افزایش تولید و صادرات استان، نتیجه همین توجهات دولت به استان بوده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تامین اعتبارات مورد نیاز راه آهن شهرکرد تا زمان بهره‌برداری – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تامین اعتبارات مورد نیاز راه آهن شهرکرد تا زمان بهره‌برداری – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.