بهره برداری و افتتاح 52 طرح کشاورزی در استان یزد

بهره برداری و افتتاح 52 طرح کشاورزی در استان یزد

وبگردی/یزد رییس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد از بهره برداری و افتتاح 52 طرح کشاورزی استان به مناسبت هفته جهادکشاورزی خبر داد و گفت: این طرح ها با اعتباری بالغ بر 5700 میلیارد ریال زمینه اشتغال 660 نفر را فراهم می آورد.

«محمد علی حاتمی زاده» با اشاره به نامگذاری 21 تا 27 خرداد ماه به عنوان هفته جهاد کشاورزی، این مناسبت را به تمام تلاشگران عرصه تولید و جهادگران امنیت غذایی تبریک گفت.

وی با اشاره به بهره برداری و افتتاح 52 طرح بخش کشاورزی استان در این هفته، تصریح کرد: در حوزه صنایع کشاورزی پنج طرح با اعتبار 3 هزار و 651 میلیارد ریال و اشتغال زایی 441 نفر، در حوزه تولیدات دامی در مجموع 14 طرح با اعتبار یک هزار و 570 میلیارد ریال و اشتغالزایی 171 نفر و در بخش تولیدات گیاهی نیز پنج طرح با سرمایه گذاری 187 میلیارد ریال و اشتغالزایی 45 نفر بهره برداری می شوند.

حاتمی زاده از دیگر طرح های مورد بهره برداری در این هفته را 18 طرح در بخش منابع طبیعی و آبخیزداری با اعتبار بالغ بر 133 میلیارد ریال و بهره مندی 384 خانوار، 9 طرح در حوزه آب و خاک با اعتبار بالغ بر 124 میلیارد ریال و بهره مندی یک هزار و 527 خانوار و یک طرح نیز در حوزه ترویج و تحقیقات با اعتبار بالغ بر 30 میلیارد ریال و اشتغالزایی پنج نفر ذکر کرد.

پایان خبر وبگردی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهره برداری و افتتاح 52 طرح کشاورزی در استان یزد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهره برداری و افتتاح 52 طرح کشاورزی در استان یزد"، کلیک کنید.