بهادری جهرمی: در برابر کلیدهای دروغین، «امیدآفرینی» شاه کلید همه قفل هاست

در اختتامیه «جام رسانه امید»؛

بهادری جهرمی: در برابر کلیدهای دروغین، «امیدآفرینی» شاه کلید همه قفل هاست

سخنگوی دولت در اختتامیه جام رسانه امید گفت: در برابر کلیدهای دروغینی که برای حل مسایل در ذهن ما می خواهند جا بگیرد، کلید اصلی و شاه کلید، «امیدآفرینی» است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری وبگردی، علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در اختتامیه «جام رسانه امید» اظهارکرد: در برابر کلید های دروغینی که برای حل مسایل در ذهن ما می خواهند جا بگیرد، کلید اصلی و شاه کلید، «امیدآفرینی» است. خودمان یک مقدار آن طور که باید و شاید به اهمیت و راهبردی بودن جایگاه نقش جدی امید در پیشرفت امور و حل مسایل و مشکلات توجه نکردیم.

وی افزود: همانگونه که یاس و نامیدی و تاریکی کلید قفل همه پیشرفت ها و ترقی ها و حل مسایل است، امید و امیدوار بودن کلید سرعت بخشی به دستاوردهاست.

سخنگوی دولت با اشاره به عملیات وعده صادق بیان کرد: بعد از «وعده صادق» دیگر آن سپاهیان دروغین یزید که همیشه بنا بود در راه باشند تا به بهانه آن نرخ ارز بالا برود نقش بر آب شدند. امروز بعد از عملیات «وعده صادق» دیگر آن سپاهیان دروغین یزید که همیشه بنا بود در راه باشند تا اثرگذاری بکنند، به بهانه آن نرخ ارز بالا برود، مشکل اقتصادی ایجاد شود، سرمایه گذاری فرار کند، در برابر مقاومت مذاکره انجام بشود و اقتدار دفاعی به جای اقتدارآفرینی محل مذاکره شود، امروز دیگر همه آن نقش بر آب شده است.

بهادری جهرمی ضمن تاکید بر اینکه امروز در دنیای بعد از عملیات «وعده صادق» به سر می بریم، ادامه داد: امروز دنیای ما دنیای بعد از عملیات جوانان فداکار فلسطینی است که ماهیت و حقیقت رژیم صهیونیستی را بر جهانیان آشکار کردند که آثار آن را امروز در دانشگاه های آمریکا و اروپا می بینیم هم دنیای پس از عملیات «وعده صادق» است که ماهیت و توان اقتدار دفاعی خودمان را تا 2000 کیلومتر بعد از مرز های مان می بینیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهادری جهرمی: در برابر کلیدهای دروغین، «امیدآفرینی» شاه کلید همه قفل هاست" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهادری جهرمی: در برابر کلیدهای دروغین، «امیدآفرینی» شاه کلید همه قفل هاست"، کلیک کنید.