بازگشت ثبات و آرامش به بازار دلار/ دلالان راه به جایی نبردند – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

بازگشت ثبات و آرامش به بازار دلار/ دلالان راه به جایی نبردند - خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار وبگردی، پیش از اعلام سانحه بالگرد سید ابراهیم رییسی رییس جمهور کشور به همراه اعضای هیات همراه وی، نرخ دلار در بازار غیررسمی ارز با ریزش و تداوم روند نزولی نرخ به پله 56 هزار تومان رسیده بود اما به محض اعلام خبر حادثه در کانال های تلگرامی قیمت دلار روند صعودی به خود گرفت و مجدد به کانال 61 هزار تومان بازگشت.

از ابتدای فروردین ماه قیمت دلار در بازار آزاد بر اساس مساله های بین المللی و پاسخ ایران به رژیم صهیونیستی اسراییل روند صعودی به خود گرفته بود اما بر اساس اقدامات موثر بانک مرکزی در راستای کاهش قیمت ارز، قیمت دلار از 70 هزار تومان طی دو هفته به 56 هزار تومان رسید و طبق تحلیل کارشناسان این تداوم کاهش قیمت تا پله 52 هزار تومانی نیز ادامه دار خواهد بود.

با توجه به اینکه روز گذشته قیمت دلار از مرز 61 هزار تومان عبور کرده بود اما صبح امروز معاملات دلار در بازار آزاد با کاهش قیمت آغاز شد و از پله 61 هزار تومان به 57 هزار و 550 تومان رسید که این روند بازار نشان می دهد، دلالان بازار ارز راه به جایی نبردند.

به نظر می رسد نهادهای امنیتی و نظارتی بیش از پیش باید نسبت به شرایط پیش آمده، به بازار ارز توجه ویژه ای داشته باشند تا آرامشی که از هفته های اخیر در بازار آزاد حاکم شده، برهم نخورد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازگشت ثبات و آرامش به بازار دلار/ دلالان راه به جایی نبردند – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازگشت ثبات و آرامش به بازار دلار/ دلالان راه به جایی نبردند – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.