اولین سخنان فرمانده اقتصادی پزشکیان/طیب نیا چه گفت؟

اولین سخنان فرمانده اقتصادی پزشکیان/طیب نیا چه گفت؟

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین،علی طیب نیا با انتشار ویدئویی گفت: مردم سرزمین ما روزهای سختی را پشت سر می‌گذارند.تورم لجام گسیخته ، رشد پایین درآمد ملی، فقر گسترده و فساد و بیماری جوانان خصوصا جوانان تحصیلکرده و جوانان شرایط بسیار سختی را برای مردم شریف ایران فراهم کرده است.

وی افزود: درک این مسئله و ضرورت مقابله با آنها وظیفه هر شهروندی است که خود را برابر این آب و خاک مسئول می‌داند.

وزیر اقتصاد دولت روحانی تاکید کرد: جامعه‌ای ما از سال‌های دور از مشکلات ساختاری رنج می‌برد که به طور خاص می‌توان از دولتی بودن و نفتی‌بودم اقتصاد نام برد و این مشکلات ساختاری کنار سوءتدبیر مدیران و دولت ها در کنار تحریم‌های ظالمانه که توسط ستمگران مستکبر بر ما تحمیل شده است شرایط بسیار سختی را برای مردم ما فراهم کرده است.

او افزود:به عنوان یک معلم اقتصاد و به عنوان یک شهروند ایرانی از درود رنج مردم به طور کامل آگاهی دارم و وظیفه‌ی خود می‌دانم برای تسکین آلام مردم فعالیت داشته باشم.دولت ها در گذشته همگی شعار و وعده‌ی مقابله با تورم و بیکاری و رکود اقتصادی را داده آمد اما چرا در این مسیر توفیقی به دست نیاورده است.

۲۲۳۲۲۳

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولین سخنان فرمانده اقتصادی پزشکیان/طیب نیا چه گفت؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولین سخنان فرمانده اقتصادی پزشکیان/طیب نیا چه گفت؟"، کلیک کنید.