افزایش وام بانک قرض الحسنه وبگردی ایران تا سقف 400میلیون تومان

افزایش وام بانک قرض الحسنه وبگردی ایران تا سقف 400میلیون تومان

به گزارش خبرگزاری وبگردی از قزوین؛ کاوه نایینی، مدیر شعب بانک وبگردی قرض الحسنه وبگردی ایران با اعلام این خبر گفت: پرداخت وام به مشتریان حقیقی این بانک تا سقف 400 میلیون تومان افزایش یافته است.

نایینی تصریح کرد: ارایه این تسهیلات به بودجه شعب و ابلاغیه بانک مرکزی بستگی دارد و این طرح بانک وبگردی ایران که به تازگی توسط بانک مرکزی به بانک های قرض الحسنه ابلاغ شده دارای 60 ماه بازپرداخت و سقف 400 میلیون تومان است.

وی گفت: بانک قرض الحسنه وبگردی ایران سقف وام قرض الحسنه خود را از 300 میلیون به 400 میلیون تومان افزایش داده که متقاضیان واجد شرایط تنها با پرداخت کارمزد چهار درصدی امکان دریافت آن را دارند.

این مدیر بیان کرد: مشتریان برای دریافت این تسهیلات باید حداقل 3 ماه میانگین حساب داشته باشند.

مدیر شعب بانک قرض الحسنه وبگردی ایران در استان قزوین تصریح کرد: وام قرض الحسنه 400 میلیون تومانی بانک وبگردی ایران به افرادی پرداخت می شود که در یکی از شعب این مجموعه سپرده مورد نظر را داشته باشند و حداقل مدت سه ماه از زمان افتتاح حساب آن ها بگذرد.

وی گفت: افراد متقاضی این وام نباید بدهی معوق یا چک برگشتی داشته باشند و در صورت داشتن شرایط مذکور تسهیلات به آن ها تعلق خواهد گرفت و پس از دریافت آن ها ظرف مدت 36 ماه امکان بازپرداخت را دارند.

مدیر شعب بانک وبگردی قرض الحسنه وبگردی ایران افزود: همچنین تسهیلات به افراد حقوقی با اولویت کسب و کارهای خرد و دانش بنیان تا سقف 900 میلیون تومان تعیین شده است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش وام بانک قرض الحسنه وبگردی ایران تا سقف 400میلیون تومان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش وام بانک قرض الحسنه وبگردی ایران تا سقف 400میلیون تومان"، کلیک کنید.