افزایش سرعت رسیدگی به پرونده های تعزیراتی – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

افزایش سرعت رسیدگی به پرونده های تعزیراتی - خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری وبگردی، احمد اصانلو، در تداوم خدمت به مردم، روز سه شنبه به انبارهای سازمان اموال تملیکی در تهران رفت و دستور تسریع در رسیدگی به پرونده های بلا تکلیف را صادر کرد.

وی ضمن قدردانی از تلاش های جهادی مدیران سازمان اموال تملیکی و روسای شعب سازمان تعزیرات حکومتی گفت: تعامل میان سازمان تعزیرات حکومتی و اموال تملیکی به منظور اجرای دستور رییس جمهور شهید در دولت سیزدهم، زمینه ساز تعیین تکلیف 77 هزار و 600 میلیارد ریال از اموال انبارهای اموال تملیکی شده است.

رییس سازمان تعزیرات حکومتی افزود: با پیگیری های شهید آیت الله رییسی در ابتدای کار دولت سیزدهم و بازدیدهای مکرر رییس محترم قوه قضاییه از انبارهای اموال تملیکی به منظور ساماندهی و تعیین تکلیف کالاهای بلا تکلیف، خوشبختانه امروز وضعیت خوبی را در انبارهای این سازمان شاهد هستیم.

اصانلو گفت: اگر این اقدام جهادی و انقلابی نبود، اکنون در انبارهای اموال تملیکی با یک فاجعه مواجه بودیم اما با این تدبیر بسیاری از کالاها تعیین تکلیف شد و در حال حاضر در انبارهای این سازمان در تهران طبق اطلاعات موجود، همه کالاهایی که حکم قطعی برای پرونده صادر شده، تعیین تکلیف شده است.

رییس سازمان تعزیرات حکومتی افزود: نتیجه تلاش جهادی دولت سیزدهم به گونه ای بوده که میزان عملکرد این دولت در تعیین تکلیف کالای اموال تملیکی 40 برابر، 30 سال اخیر بوده است.

به گفته اصانلو، هر چند تعامل خوب بین دو سازمان باعث پیشرفت های موجود شده است، اما برای پیشرفت های بیشتر، کاهش زمان و سرعت توام با دقت، اتصال و راه اندازی سامانه های دو سازمان را باید در اولویت قرار دهیم.

رییس سازمان تعزیرات حکومتی بر ضرورت راه اندازی سامانه ای جامع بین سازمان های تعزیرات حکومتی و اموال تملیکی تاکید کرد و افزود: با فعال شدن این سامانه به محض کشف تخلف از سوی ضابطان، پرونده به شعبه تعزیرات ارجاع و پس از صدور حکم، سازمان اموال تملیکی به صورت برخط از رای صادر شده مطلع می شود.

اصانلو از راه اندازی این سامانه در آینده نزدیک خبر داد و گفت: زیرساخت راه اندازی این سامانه در تعزیرات حکومتی فراهم و تکمیل شده و اکنون منتظر فراهم کردن زیر ساخت در سازمان های همکار از جمله اموال تملیکی هستیم تا شاهد به روز رسانی وضعیت پرونده ها و برقراری ارتباط دو طرفه بین سازمانی باشیم.

وی همچنین دستور تسریع در رسیدگی به پرونده های اموال تملیکی در تعزیرات حکومتی را صادر کرد و افزود: سرعت بخشیدن به رسیدگی پرونده ها، به مثابه تداوم خدمت دولت انقلابی و جهادی است و نباید خط و مشی دولت سیزدهم به زمین بماند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش سرعت رسیدگی به پرونده های تعزیراتی – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش سرعت رسیدگی به پرونده های تعزیراتی – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.