اعلام درگاه های مورد تایید پلیس برای پرداخت خلافی/ هشدار نسبت به سامانه های متفرقه

اعلام درگاه های مورد تایید پلیس برای پرداخت خلافی/ هشدار نسبت به سامانه های متفرقه

رییس مرکز اجراییات پلیس راهور فراجا نسبت به پرداخت خلافی خودرو از درگاه های متفرقه هشدار داد و درگاه های رسمی و مورد تایید پلیس را اعلام کرد.

به گزارش وبگردی، سرهنگ محمدحسن ابراهیم پور درباره شرایط و نحوه پرداخت خلافی خودروها اظهارکرد : همواره به هموطنان عزیز توصیه کردیم که از پرداخت خلافی خودرو از طریق نرم افزارهایی که مورد تایید پلیس نیست خودداری کنند تا از مشکلات بعدی برای دریافت خدمات پیشگیری شود.هم اکنون  افرادی که از طریق سایت ها و نرم افزارهای متفرقه نسبت به پرداخت خلافی خودرو اقدام کرده اند، با توجه به قطع بودن ارتباط سیستمی پلیس راهور با این نرم افزارها دچار مشکل شده اند. در واقع در این روش پرداخت خلافی به درستی انجام نمی پذیرد و مردم در مراجعاتی که برای دریافت خدمات دارند به مشکل بر می خورند.

رییس مرکز اجراییات پلیس راهور فراجا با اشاره به نحوه درست پرداخت خلافی خودرو گفت : در حال حاضر هموطنان عزیز می توانند به صورت حضوری از طریق  درگاه های بانک ملی، کشاورزی، سینا ، وبگردی ، پاسارگاد، پارسینا و مراجعه به پلیس راهور محل سکونت خود یا دفاتر پلیس +10  نسبت به استعلام و پرداخت خلافی خودرو که هم به صورت موردی  هم به صورت کلی امکان پذیر است، اقدام کنند.

ابراهیم پور تصریح کرد: ما این امکان را برای مالکان وسایل نقلیه فراهم کردیم که موقع استعلام تخلفات رانندگی ، ریز تخلفات را جداگانه و با شناسه قبض و پرداخت به تفکیک ، مشاهده کنند تا بتوانند به صورت موردی یا کلی نسبت به پرداخت خلافی خودرو اقدام کنند.

وی با بیان اینکه  بهترین روش استعلام و پرداخت خودرو به غیرحضوری است، افزود: هم میهنان عزیز به صورت غیر حضوری نیز می توانند از طریق اپلیکیشن های پلیس من ، آپ ، تاپ ،  وب سرویس راهور 120 ، ارسال شماره پلاک و  vin خودرو به سامانه پیامکی 11012020  نسبت به استعلام و پرداخت خلافی خودروی خود به صورت موردی یا کلی  اقدام کنند.

رییس مرکز اجراییات پلیس راهور فراجا در خصوص ارسال پیامک تجمیع تخلفات رانندگی به مالکان وسایل نقلیه، نیز گفت: ما به استناد ماده 28 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی مکلف هستیم که سالی یک بار،  جمع مبلغ تخلفات رانندگی را برای استعلام و پرداخت خلافی خودرو از طریق پیامک به اطلاع مالکین وسایل نقلیه برسانیم.

وی اضافه کرد: اخیرا تعدادی از شهروندان از طریق یک سری اپلیکیشن های غیرمجاز  نسبت به پرداخت خلافی خودرو خود اقدام کرده، اما پس از گذشت چند روز همچنان خودروی آن ها خلافی داشته و امکان دسترسی آن ها به خدمات مختلفی همچون خدمات ارایه شده در مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری وجود نداشته است.

پایان خبر وبگردی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام درگاه های مورد تایید پلیس برای پرداخت خلافی/ هشدار نسبت به سامانه های متفرقه" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام درگاه های مورد تایید پلیس برای پرداخت خلافی/ هشدار نسبت به سامانه های متفرقه"، کلیک کنید.