اراذل و اوباش بار دیگر دردسر آفرینی کردند/ نزاع و درگیری در پاساژ گلستان +فیلم

اراذل و اوباش بار دیگر دردسر آفرینی کردند نزاع و درگیری در پاساژ گلستان +فیلم

ویدیوی مربوط به درگیری اوباش در مرکز خرید گلستان در شهرک غرب تهران این روزها در حال دست به دست شدن در فضای مجازی است و شناسایی و دستگیری عاملان این نزاع در دستور کار معاونت عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری وبگردی، هرازگاهی ویدیویی از اراذل و اوباش منتشر می شود که با ایجاد درگیری های فردی یا دسته جمعی، باعث به وجود آمدن رعب و وحشت در زندگی روزمره شهروندان می شوند.

یکی از نمونه های اخیر این اتفاق به درگیری اوباش در مرکز خرید گلستان در شهرک غرب تهران مربوط می شود. یک فایل ویدیویی از این درگیری اخیراً در فضای مجازی دست به دست شده که نشان می دهد گروهی از اوباش با در دست داشتن سلاح سرد مزاحم مردم و حاضران در پاساژ می شوند، با برخی درگیر می شوند و گروهی را وادار به فرار کردن می کنند. 

پیگیری خبرنگار وبگردی از فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درخصوص این قبیل اتفاقات حاکی از آن است که شناسایی و دستگیری عاملان این نزاع و درگیری در دستور کار معاونت عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ قرار گرفته و پلیس به زودی اراذلی که با حضور در این مرکز خرید رعب و وحشت ایجاد کرده بودند را دستگیر خواهد کرد.

در ادامه ویدیوی مربوط به این اتفاق را تماشا کنید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اراذل و اوباش بار دیگر دردسر آفرینی کردند/ نزاع و درگیری در پاساژ گلستان +فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اراذل و اوباش بار دیگر دردسر آفرینی کردند/ نزاع و درگیری در پاساژ گلستان +فیلم"، کلیک کنید.