ادامه خدمات پزشکی هلال احمر در عربستان تا هشتم محرم – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

ادامه خدمات پزشکی هلال احمر در عربستان تا هشتم محرم - خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری وبگردی، پیرحسین کولیوند در جلسه شورای مدیران این جمعیت با بیان اینکه نقش‌آفرینی اعضای هلال‌احمر در انتخابات ریاست جمهوری را ارج می‌نهیم و با اشاره به دو مرحله‌ای شدن انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: هیچکس از مسؤولان این جمعیت اجازه ندارد که علیه یا به طرفداری از کاندیدایی خاص، از امکانات هلال‌احمر استفاده کند، تنها وظیفه ما، تشویق اعضا و مردم به مشارکت پرشور در انتخابات است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اقدامات پزشکی و درمانی حج امسال به نحو مطلوب انجام شده است، از ارائه بیش از یک میلیون و ۱۲۳ هزار و ۲۹۰ خدمت بهداشتی، درمانی، پرستاری و امدادی به زائران ایرانی تا امروز خبر داد.

کولیوند افزود: با توجه به گرمای شدید هوا در عربستان، تعداد مراجعه‌کنندگان و زائران به مراکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر در حج تمتع جاری، از حج سال گذشته بیشتر بود اما با افزایش درمانگاه‌ها و مکاتب درمانی، خدمات کیفی‌تر به مراجعان ارائه و تعداد فوتی‌ها نسبت به حج قبلی کاهش یافت.

رئیس جمعیت هلال‌احمر افزود: تا هشتم محرم و تا پایان بازگشت آخرین زائران ایرانی به کشور، خدمات هلال‌احمر در عربستان ادامه دارد.

کولیوند در ادامه با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجامع هلال‌احمر در مردادماه، بر برگزاری روند انتخابات اعضای مجامع و شورای عالی این جمعیت به صورت منسجم و هماهنگ و با دقت کامل تاکید کرد و افزود: انتخابات باید کاملاً مطابق قوانین هلال‌احمر برگزار شود و افرادی که واجد شرایط حضور هستند باید مشخص‌شده باشند. همچنین هزینه‌کرد در انتخابات شفاف باشد و در نظارت و اجرا نیز دقت کافی انجام شود تا افرادی که انتخاب می‌شوند، دلسوز هلال‌احمر باشند و دغدغه کمک به مردم را داشته باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادامه خدمات پزشکی هلال احمر در عربستان تا هشتم محرم – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادامه خدمات پزشکی هلال احمر در عربستان تا هشتم محرم – خبرگزاری وبگردی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.